Црна Гора и Македонија го признаа Косово!

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе луѓе дај по вестиве гледам сите викаат различно. едни викаат само црна Гора признала ние сме следни. Други викаат и ние и Црна Гора.
 
H

HITCH

Гостин
Дел о мојот испратен мејл :)

...faktikisht ajo eshte e shkruajtur bullgarisht, ne maqedonisht " Ju faleminderit shume" eshte " Ви благодариме многу".
gjith te mirat
Cosmin Contra
______________________________________________


Многу Ви благодариме!!! Faleminderit shumë!!!
Macedonia

________________________________________

Јак сум бе, упичкуматер!
Да де и јас им пратив ист меил и мене ми пишаа така је*ига почнаа со игри
 
H

HITCH

Гостин
Procedure has been initiated or an official confirmation is needed by: 1 countries
Process awaiting approval by parliament, president or other high level institution, or the recognition has yet to be officially confirmed by the corresponding institutionsМногу Ви благодариме!!! Faleminderit shumë!!! Macedonia Recognition progress text New!
Ова е најофицијално
 
D

DeviL_32`

Гостин
Македонија ја призна независноста на Косово

Па нашиве ја признаа независноста на Косово...Што мислите вие, дали одлуката е исправна или не?
 
Член од
25 февруари 2006
Мислења
254
Поени од реакции
28
Ајде да им честитам на сите демек патриоти и докажани србољубци, (се знаат сега, не морам да ги прозивам) за тоа што Македонија доби уште еден сосед...со надеж дека ќе биде пофер и подобар од србите, бугарите и најважно грците. Па ебига, полошо од овие три не верувам дека ќе се најде. :)

Еве што им пративме од Тетово по повод признавањето...

 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.675
Сега и србите ке се свртат против нас...Катастрофа:uvo:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
831
Поени од реакции
31
Uste edna drzava koja ke ne narekuva Fyrom, vo paket so Albanija....a bogami i Srbija(clenka na ON):kesa::kesa:
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.390
Поени од реакции
570
Честито признавање !
Добар потег на нашите , и порака до плачковците :
Ме заболе како ќе реагира Србија :helou:Проблемот со Косово не го сторивме ние,тоа си го сторија самите Срби.Ние само го следиме нашиот интерес и крај на муабетот:aplauz:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Ајде да им честитам на сите демек патриоти и докажани србољубци, (се знаат сега, не морам да ги прозивам) за тоа што Македонија доби уште еден сосед...со надеж дека ќе биде пофер и подобар од србите, бугарите и најважно грците. Па ебига, полошо од овие три не верувам дека ќе се најде. :)

Еве што им пративме од Тетово по повод признавањето...

Ti si nacionalist???:uvo:
 

TMPO

Obraz
Член од
31 октомври 2007
Мислења
1.728
Поени од реакции
26
predavnici, slugi albanski. Gruevski e predavnik. Crna Gora gi zaboravi Milos Obilic i Njegos. Vecer umra pravoslavieto a islamot i golema albanija pobedi. 500 godini tursko sto nemozese deneska stana realno.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Уште Шахтански ни фалеше.
 
Член од
25 февруари 2006
Мислења
254
Поени од реакции
28
Ајде да им честитам на сите демек патриоти и докажани србољубци, (се знаат сега, не морам да ги прозивам) за тоа што Македонија доби уште еден сосед...со надеж дека ќе биде пофер и подобар од србите, бугарите и најважно грците. Па ебига, полошо од овие три не верувам дека ќе се најде. :)

Еве што им пративме од Тетово по повод признавањето...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom