Мартин Протуѓер?

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Ne ocekuvaj mnogu od takvo KRELE, so kupena Bugarska diploma. Od fakultetska klupa ne se sednuva na sovetnicka funkcija vo vlada...
za da bides sovetnik treba godini da minat, i mnogu leb da jade.....

A isto vazi i za ona Kreleto od DUI koj so 28 godini stana Minister za Zdravstvo...

Sramota!!!!!!
Nie gi glasavme,tie se nase delo a ne Bugarsko Sranje!
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Pojma nemam za Protuger, samo znam deka e najdobar prijatel na bratuced mi, i ednas samo se imam zapoznaeno so nego mnogu bese kulturen, raspolozen i prijaten. Tolku znam :)
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
359
Поени од реакции
4
А те боли за Мартин,па кажи бе брат да не ти го задеваме овде.:toe:
Тебе тоа да не тие гајле мене за кој ме боле, туку глесај си таму твојо да не те заболе, оти ако те заболе за таквите како тебе нема лек !!!:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Mickey samo taka , kolku poveke posta imas poveke ke te sakaat u partija... produzi molim te mnogu e interesno da te citam... :smir:

PS ti od podmladokot si ili od postarite u VMRO ?
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Конечно достојна конкуренција за Винстон :tv:
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
I spored gore iskazanoto mozeme da zaklucime edno , , deka martin protugjer e bugarska instalacija vo vmro kako i predhodite ....... :)megjutoa isto taka bugarska instalaja imame i vo SDSM tuka e gjurkciev i sl vo samata vrhushka na partijata .Znaci i vo SDSM I VMRO IMAME BUGAROFILI.pa dobro be majkumu kade se makedoncite :tapp:
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
4
Мартин Протоѓер си е внук на Александар Протоѓеров иначе бугарски шпион во Македонија...затоа и го избркале од државава :) сигурни извори и то...А што е Мартин нема врска со тоа што бил дедо му.иако мислам нема смисла дедово шпиун внуков работи за доброто на државава :)
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
92
Поени од реакции
9
Pusti go momceto,idol mu e.
Тебе единствен идол ти е БЦ, па од тука разбирливи се твоите коментари на секоја тема, па вклучувајќи ја и оваа. Значи за сдс сеуште единствено оружје против политичките опоненти останува очајот да напраи некого бугарофил, бугароман...патетики. Од истите луѓе кои не ја признаваа независноста на Македонија, не стануваа на македонската химна и слично.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ивица Боцевски...во најмлади денови активист на ЛП, потоа претседател на комисијата за меѓународна соработка при СДС...до пред да ојде за Америка, а сега? Каква книшка има? Знае некој?
VeMeRO
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Арен е Ивица бе,со оглед какви ги има,барем знае на Англиски да им распали,тоа што Гвујо ќе му рече да го преведи.:toe:
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
359
Поени од реакции
4
Mickey samo taka , kolku poveke posta imas poveke ke te sakaat u partija... produzi molim te mnogu e interesno da te citam... :smir:

PS ti od podmladokot si ili od postarite u VMRO ?
И со 0 постови ќе ме сакат у партијата !!! А тоа си е моја работа дали сум од подмладоко или од постарите у вмро-дпмне !!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Miki, a sakas da ti dadam clenska kniska za partijata na baniranite?? Poradi of topikuenje? Winston takugjere?
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
И со 0 постови ќе ме сакат у партијата !!! А тоа си е моја работа дали сум од подмладоко или од постарите у вмро-дпмне !!!
Како бе,па зар не се лутиш кога ќе ти речат Младотурчин?:pos2:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
не детето мартинчо е сива еминенција во дпмне и нека им е честито има да го брани името ептен (за никаде) парот за преговори им фали уште војводата љубчо и ке бидат три во едно :tapp::tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom