Шмекање...

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
А пиеш алкохол уз шмек?...чисто за ослободување на тремата у момент коа ќе решиш да и пријдеш...пиеш ли?
да ... до негде помага ама пак некако не сум слободен пак како да ме мачи нешо
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Ќе и речеш на девојката - Девојко пијам алкохол за да ти се пуштам ама некако слабо ми иде ко да ме мачи нешо. И она ќе се насмее слатко. А ти ќе кажеш : Здраво јас сум Годлајк. Те глеам од страна и искрено ми дое желба да те шармирам. А дур го збориш ова со насмевка го кажуваш. У никој случај немој манијакално да се поставиш.
Пробај нареден пат. Па на крај краева и корпа да добиеш бе другар. И корпата знае да биде интересна. :)
Ете самиот си помогна со тоа шо го пиша...:) Значи следи го болдираното шо го подвлеков ја а ти шо си го рече и ја имаш...Ајде Годлајк...па некад ќе ми кажеш резултати од обидов!
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
Ќе и речеш на девојката - Девојко пијам алкохол за да ти се пуштам ама некако слабо ми иде ко да ме мачи нешо. И она ќе се насмее слатко. А ти ќе кажеш : Здраво јас сум Годлајк. Те глеам од страна и искрено ми дое желба да те шармирам. А дур го збориш ова со насмевка го кажуваш. У никој случај немој манијакално да се поставиш.
Пробај нареден пат. Па на крај краева и корпа да добиеш бе другар. И корпата знае да биде интересна. :)
Ете самиот си помогна со тоа шо го пиша...:) Значи следи го болдираното шо го подвлеков ја а ти шо си го рече и ја имаш...Ајде Годлајк...па некад ќе ми кажеш резултати од обидов!
:salut: значи женски болдираното не го читајте ќе ме познајте дека сум јас хахаха, не мајтапот на страна ке се пробам па ќе видиме шо како ќе биди :wink:
 

Little Lady

Born To Be Wild
Член од
28 октомври 2008
Мислења
339
Поени од реакции
8
pa moite problemi se od tipot na Crazy in Love...i seto toa mislam deka mi e rezultat na nesamodoverba...ajde doenkade uspevam da poshmekam, ama potoa neznam sho da zbornam, osobeno ako stanuva zbor za nekoj sto veke go poznavam...ako veke zbornam nesto ke bidi nekoj opst ili drugarki muabet :kesa: i cao prijatno :uvo:
daj kazi nekoj trik i za mene :pipi:
 
Член од
18 август 2008
Мислења
680
Поени од реакции
33
Уметноста на самодовербата е да се убедиш себеси во нешто.Ако се убедиш себеси и го контролираш внатрешниот глас „Е сега идам од прва“ и нема кај да утнеш.Како и да е,што и да се случи,проблемот секогаш ќе биде поврзан со тебе и самодовербата.

Затоа,купи си алишта што те прават самоуверен,и понашај се самоуверено.
Забележи ги пријатните детали во твојот изглед и карактер,и гледај да ги истакнеш.

Е сега,имаш две варијанти.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Уметноста на самодовербата е да се убедиш себеси во нешто.Ако се убедиш себеси и го контролираш внатрешниот глас „Е сега идам од прва“ и нема кај да утнеш.Како и да е,што и да се случи,проблемот секогаш ќе биде поврзан со тебе и самодовербата.

Затоа,купи си алишта што те прават самоуверен,и понашај се самоуверено.
Забележи ги пријатните детали во твојот изглед и карактер,и гледај да ги истакнеш.

Е сега,имаш две варијанти.
Makedon Ares шмекерски размислуваш...:)
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
165
Поени од реакции
3
Ќе и речеш на девојката - Девојко пијам алкохол за да ти се пуштам ама некако слабо ми иде ко да ме мачи нешо. И она ќе се насмее слатко. А ти ќе кажеш : Здраво јас сум Годлајк. Те глеам од страна и искрено ми дое желба да те шармирам. А дур го збориш ова со насмевка го кажуваш. У никој случај немој манијакално да се поставиш.
Пробај нареден пат. Па на крај краева и корпа да добиеш бе другар. И корпата знае да биде интересна. :)
Ете самиот си помогна со тоа шо го пиша...:) Значи следи го болдираното шо го подвлеков ја а ти шо си го рече и ја имаш...Ајде Годлајк...па некад ќе ми кажеш резултати од обидов!
jas na ova odma korpa bi dala :pos2:.

retko smekam,mnogu retko.
nekogas znae da bide mnogu interesno, ali neznam zosto seuste sakam prviot cekor da go napravi deckoto-togas poveke mi godi.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.751
Поени од реакции
8.247
Шмекеров дава најнеозбилни постови од кои пукам од смеа. Браво другар само продолжи така.:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom