Шмекање...

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Nebo...od kaj znaesh ti dal sum jas zensko ili masko ????

Moze sum nekoja baba so vitleri od Kambodza ...mozno e ?

Ne smekaj na slepo :tv:
Дениса ја знам, и најверојатно женско е!

За тебе, незнам ништо, за неа знам.

И нема да шмекам у слепо, туку сакам да знам што да прам, како да ја шмекам у живо ако ја видам...
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Ako ja vidis vo zivo ke ja prasas so saka da se napija od tebe i ako prifati si zastanuvas do nea i si pocnuvas muabet od tipot kaj ucis so ucis ili rab,pa i vikas prekrasna si vecrva i takvi sitni stvari pagat zenite na toa.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Абе остај ги тие 12 000, дај кажи ваму како со ракометарки!!
...ke i kazes..: Bev vcera na trening i te gledav postojano pokraj toa sto najubava si od ekipata...i najdobro davas golovi istotaka...)..
znaci Agora..prvin komplimentite za da vidi deka ti si do tolku zainteresiran sto duri i ides na treninzi i samo nejze ja zabelezuvas...pa makar i da e drvo...fuchi so komplimenti ama umereno...i Shmekot e neizbezen:)

Јас знам како ќе и побараш слика и ќе седнеш дома и ќе :drk:
ова нејќеш она нејќеш :))
земи јави и се кажи и дека имаш емоции ова она и готово шо има тука филозофии :))
...
Iskrenosta najmnogu pali...fiolozofii ne se potrebni...bez mnogu muabeti...:)...
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
...ke i kazes..: Bev vcera na trening i te gledav postojano pokraj toa sto najubava si od ekipata...i najdobro davas golovi istotaka...)..
znaci Agora..prvin komplimentite za da vidi deka ti si do tolku zainteresiran sto duri i ides na treninzi i samo nejze ja zabelezuvas...pa makar i da e drvo...fuchi so komplimenti ama umereno...i Shmekot e neizbezen:)
A што да направам пред да и го кажам тоа?
Неможам едноставно додека оди да ја застанам или да ја изедначам брзината со неа и да почнам да мелам...

edit шмекеру, дали имаш некој лек против страмот..понекогаш го победувам, понекогаш ме победува...
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
A што да направам пред да и го кажам тоа?
Неможам едноставно додека оди да ја застанам или да ја изедначам брзината со неа и да почнам да мелам...

edit шмекеру, дали имаш некој лек против страмот..понекогаш го победувам, понекогаш ме победува...
Lekot e da mavnesh dve tri vodki na ex...:)...
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
NEBO eve ti zadnja pomosh

http://www.artofseductions.com/

razgledaj i obavezno procitaj ja slednava kniga

The Art Of Seduction is a book by Robert Greene and Joost Elffers which, while examining social power much like their book The 48 Laws of Power, does so through the lens of seduction.
The book is divided into two sections. The first concentrates on nine personality types and asks the reader to find the type that they most closely identify with. By understanding the personality type that the reader falls into, they are able to maximize desirable traits, and minimize undesirable traits. These "anti-seducer" traits are explored in the section of the same title.
From there Greene goes on to describe the four phases of seduction. These are: 1. Separation: Stirring Interest and Desire 2. Lead Astray: Creating Pleasure and Confusion 3. The Precipice: Deepening the Effect Through Extreme Measures 4. Moving In for the Kill
Like The 48 Laws of Power, this book also takes a neutral look at how to manipulate social situations. Though the language can seem morally base, Greene invites the reader to look at the book amorally, justifying that people want to be seduced.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Имате тема за Љубовни Совети,башка постои и ПП и МСН.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Има и тема за шмекање, а на неа може да се даваат совети за шмекањето...нели?
Да, но не да ја вртиш целата тема околу себе и околу твоите проблеми со девојката.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Едноставно...Колку и како шмекате!...Дали имате проблем со Шмекањето па би мозел некако да дадам совет хаха...
Раскажете некоја интересна шмек ситуација...и так натамо и так натаму...Опишете го шмекањето какво ви било кога сте ја кариле цурата/цурот..:)...ајде и ја да поставам некоја тема а што би било друго ако не биде поврзана со Шмекот..позз
Да не се фалам сеа, ама и сам знаеш дека сум опасна шмекерка и дека се иам докажано на дело.
Ја коа праам око жмигавец, мажи од балкони паѓаат бе. Цвеќиња венеат од запрепастеност, реки менуваат тек, чак и жени паѓаат на мојот шмек, иако ненамерно од моја страна. :icon_lol:

Абе не е се у намигнувањето, треба да се разработи техниката. По напорен тренинг толку ќе се усовршиш, што чак и кога ќе ти влезе мушичка у око и ќе трепнеш по грешка, мажи вени ќе сечат и ќе косиш срца наоколу.

Ја уште не сум го завршила тренингот, до жолт појас сум. Ама имам добар учител... :tv:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Да не се фалам сеа, ама и сам знаеш дека сум опасна шмекерка и дека се иам докажано на дело.
Ја коа праам око жмигавец, мажи од балкони паѓаат бе. Цвеќиња венеат од запрепастеност, реки менуваат тек, чак и жени паѓаат на мојот шмек, иако ненамерно од моја страна. :icon_lol:

Абе не е се у намигнувањето, треба да се разработи техниката. По напорен тренинг толку ќе се усовршиш, што чак и кога ќе ти влезе мушичка у око и ќе трепнеш по грешка, мажи вени ќе сечат и ќе косиш срца наоколу.

Ја уште не сум го завршила тренингот, до жолт појас сум. Ама имам добар учител... :tv:
i dobriot ucitel ima za tebe specijalno intenziven kurs kako da stignes do crn pojas...imas potencijal koj jas veke go zabelezav...taka da zelba na sekoj ucitel e ucenikot negov da bide podobar od samiot nego:)...
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
specijalno intenziven kurs
Интензивен т.е. скратен курс, значи без с :pos2:



Шмекање му доаѓа ко вовед у книга. Ако знаеш да напишеш добар вовед, ќе го заинтересираш читателот и дефинитивно ќе ја прочита книгата. Абе 200 други да има, баш твојата ќе се фати да ја чита. И тоа е уметност. :drk:
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Eeee...a како да дојдам до тој level?
Уште се неаме разменето мсн, моб, и слично..иако јас и ги знам двете..

Абе дај кажете како да ми ја каже мсн та и мобилниот?
Eве вака: Носи си лист хартија и пенкало со тебе и кога ќе завршите со разговор речи и имаш ли или МСН или e-mail може да ти рече повеќе работи. Еве што може да ти рече.

1. Taa:Немам. Ти:, а струја имаш ?Taa: Се смее и вели имам. Ти: Епа ќе си направиш еден e-mail, или па дај ми број и тоа може.

2. Taa: Да имам. Ти: Епа земи запиши го на листов. И уште нешто напиши на листот чим пишуваш e-mail-от пиши си го и бројот и стај смајли. :). Ако рече не зашто да ги го пишам и бројот речи и само не се секирај во ред е ќе ти се јавувам само 100 пати на ден :) ќе го напише ако и го кажеш ова верувај ми.:helou::smir:.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Шмекање е закон бе. Шмекање е занимација, забава, јас лично не секогаш го глеам како лов или бркање некој, туку едноставно зезање, делење и примање комплименти... шмекање дефинитивно е закон, али често бега од контрола и после - шчо напраивме.:kesa:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ako ja vidis vo zivo ke ja prasas so saka da se napija od tebe i ako prifati si zastanuvas do nea i si pocnuvas muabet od tipot kaj ucis so ucis ili rab,pa i vikas prekrasna si vecrva i takvi sitni stvari pagat zenite na toa.
Јас не би прифатила пијачка. Ако има уште како мене, а верувам дека има, замина во неповрат советот. :jaj::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom