Шмекање...

Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Fala quark ...da ga jebem nikad ne mi idelo toa smekanje ni ko kopilj ... niedna zenska ne sum fatil na smekanje ... daj neka dojde smekerot da kaze tajnata smekerska :smir:

Ti si fatil nesto na smekanje ???

Ja imam edna slucka od biblioteka i od togash ne smekam ... abe edno milo ubavo devojce sto uceshe tamu ... ja smekam , ja smekam ...ja smekam ama nikako da i otidam i ona me smeka , me smeka , me smeka ...i taka edno mesec dena ...ne oti ucev nesto , glupo mi beshe da i prijdam u sred biblioteka nemam pojma zasto izgleda mnogu mi se svidjashe i den denes ja pamtam . I eden den nakon mesec dena ja gledam so eden papan sto go znam ja karil ...i od toash sum rekol smekanje JOK ...ili direktiva ili jok smekanje antismeker sum jas
Еве што требало да направиш за таа да била со тебе: eвe ти opening line кога чита книга само дај еден коментар за некоја книга што ја зела и ќе ако те шмекала и она како што си пишал ќе правите муабет ќе проба да те импресионира итн итн итн. Сега враќај се во библиотеката. И пробај држи еye contact со колку што можеш повеќе девојки не само една. T.E ШМЕКАЈ БРАТЕ ШМЕКАЈ.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Aj posto Crazy ne mi ja sfati namerata so prasanjevo i go izbrisa vaka ke ti objasnam....

Ja gledas tipkana, ti se sviga, ja merkas ( nema vrska so kakvi edinici, se priznavaat i onie americkite debilski i nestandardizirani ), op od levo eden pogled, pa op od desno ( vnimatelno, ne se napregaj mnogu, da ne se pojavi efektot zanzibar-filipini ili po naski matka-kitka ), i taka nekoe vreme.... pa sledi ona pederskoto smeskanje ili fintata so pivoto ( po tvoj izbor ) i po kratko vreme trgnuvas nakaj nea, ama zapamti go ova, ova e mnogu vazno, krucijalno e, se trgnuva isklucivo so leva noga, nikako desna, ke pocne da bega curata u takov slucaj.... ides kon nea, ja gledas pravo u oci i taa taman ke pomisli deka ke i prozbores nesto, ti onaka ladnokrvno samo ke pomines pokraj nea, i posle prviot cekor otkoga ke ja pomines se vrtis u james bond stil ( znaes ona od spicata koga malku kleknat go vperuvase pistolot ) nakaj nea i ja prasuvas, slavnoto prasanje:

- Ubavice dali ke bidete lubezni da mi kazete kolku e saat?
- Auu da, nema problem, 01:30.
- Ete gledas deka se lazes, ti mislis deka e 01:30, samo zosto casovnikot taka ti pokazuva, a..... a ustvari znaes li ti sto e vremeto, dali postoi vremeto?
- Decko sto zboruvas?
- Kako be sto zboruvam, dali znaes sto e vremeto, dali znaes deka toa e vsusnost paralelna dimenzija, mnogu univerzumi, prostori sekoja za po edna edinka od vremeto......
- Univerzumi, prostori?
- Sto i prostorot ne go sfakas? Ej ke treba bajagi da ti objasnuem, dj stisi be malku muzika majku mu stara se obiduvam da svrzam seriozen muabet. Vidi vaka Ajnstajn rekol deka .... ustvari ne, ostaj go nego..... spored moite teorii, znaes, na moja vozrast i Ajnastajn bil ko mene ( ovde vise pocnuva da paga curata ), prostorot e nesto nesfatlivo ( se zbunuva curata... ako, toa e dobro )....... i tako dalje i zboruvas za vremeto, prostorot, cestickite, protoni, neutroni, mezoni, quarkovi, brzini, svetlini, kasa popara ja pravis....... posle tri-cetiri saata ona od iscrpenost ke ti rece: aman be daj ebni me vise. Ete ti, si ja kjaril....
...hahaha da da ova moze da bide dosta uspesen shmek so drugi zborovi ja fakash na kondicija:)

Fala quark ...da ga jebem nikad ne mi idelo toa smekanje ni ko kopilj ... niedna zenska ne sum fatil na smekanje ... daj neka dojde smekerot da kaze tajnata smekerska :smir:

Ti si fatil nesto na smekanje ???

Ja imam edna slucka od biblioteka i od togash ne smekam ... abe edno milo ubavo devojce sto uceshe tamu ... ja smekam , ja smekam ...ja smekam ama nikako da i otidam i ona me smeka , me smeka , me smeka ...i taka edno mesec dena ...ne oti ucev nesto , glupo mi beshe da i prijdam u sred biblioteka nemam pojma zasto izgleda mnogu mi se svidjashe i den denes ja pamtam . I eden den nakon mesec dena ja gledam so eden papan sto go znam ja karil ...i od toash sum rekol smekanje JOK ...ili direktiva ili jok smekanje antismeker sum jas
brate winstone ako tvoeto shmekanje trae cel mesec....Ne znam so da kazam...tipkata cudo ne se ubila pa toa sto zavrsila so nekoj papak kako sto velis ja shmeknal nabrzina so zborovite koga ja castel...ZA MENE PIVO A ZA PICKU SOK...:)...nema sto da cekas prijatele tri shmek situacii ako ima odma u pohod...so drugi zborovi ti si go izmoril devojcevo
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Абе остај ги тие 12 000, дај кажи ваму како со ракометарки!!

Ракометарки не ракометарки сеедно е, женско е и тоа и тоа :))
Само и се контрај додека не добиеш една ракометарска по фаца..
преправај се дека ептен ти е тешко и дека ептен те здоболела и дека немало причина да ти ја уфука и ќе се смилува и ќе почне да те лече и да те цунува да ти помине и коа ќе видеш исфукал си ја :):tapp:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Ракометарки не ракометарки сеедно е, женско е и тоа и тоа :))
Само и се контрај додека не добиеш една ракометарска по фаца..
преправај се дека ептен ти е тешко и дека ептен те здоболела и дека немало причина да ти ја уфука и ќе се смилува и ќе почне да те лече и да те цунува да ти помине и коа ќе видеш исфукал си ја :):tapp:
Eeee...a како да дојдам до тој level?
Уште се неаме разменето мсн, моб, и слично..иако јас и ги знам двете..

Абе дај кажете како да ми ја каже мсн та и мобилниот?
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Eeee...a како да дојдам до тој level?
Уште се неаме разменето мсн, моб, и слично..иако јас и ги знам двете..

Абе дај кажете како да ми ја каже мсн та и мобилниот?
Ќе ја прашаш.
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Eeee...a како да дојдам до тој level?
Уште се неаме разменето мсн, моб, и слично..иако јас и ги знам двете..

Абе дај кажете како да ми ја каже мсн та и мобилниот?

Јави и се и кажи и дека и го знаеш моб. и дека и се јавуваш само да и го слушнеш гласот оти превише ти недостига истиот и готово.. ќе се развијат првите искри на емоции :))
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Ќе ја прашаш.
Знам што треба да направам, ама незнам како. Прашав „како“.
И сега, како да ја прашам а да ми ги каже?
Јави и се и кажи и дека и го знаеш моб. и дека и се јавуваш само да и го слушнеш гласот оти превише ти недостига истиот и готово.. ќе се развијат првите искри на емоции :))
Ќе ја уплашам вака...нели?
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Знам што треба да направам, ама незнам како. Прашав „како“.
И сега, како да ја прашам а да ми ги каже?
Одиш кај неа... и приоѓаш, лепиш насмевка од 6ка до 6ка и вкаш здраво, како си, муабетите кратко за нешто што ви оди муабетот и низ неговиот тек ќе ја прашаш кој број има на мобилен за да се најдете некогаш или па мсн за да си муабетите малку и не ми се верува да не ти каже.

Теоретски верувам дека ќе успееш и немој да си и делкал муабет за Ајнштајн или Тесла фор гад сејк :)
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Kako ?

Kazi i na msn ...

Sega ke ti se javam na mobilen , ako ne krenes slusalka ke ti izbusam topkite na trening , pa ke trenirash posle so kurot :tv:

bidi malce hard core :smir:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Одиш кај неа... и приоѓаш, лепиш насмевка од 6ка до 6ка и вкаш здраво, како си, муабетите кратко за нешто што ви оди муабетот и низ неговиот тек ќе ја прашаш кој број има на мобилен за да се најдете некогаш или па мсн за да си муабетите малку и не ми се верува да не ти каже.

Теоретски верувам дека ќе успееш и немој да си и делкал муабет за Ајнштајн или Тесла фор гад сејк :)
Од кај ќе знам за што ќе ни оди муабет..?
Kako ?

Kazi i na msn ...

Sega ke ti se javam na mobilen , ako ne krenes slusalka ke ti izbusam topkite na trening , pa ke trenirash posle so kurot :tv:

bidi malce hard core :smir:
Несакам да ме блокира, пак.
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Agora a ti da si stanesh gay ????

imas muda ???

Ne ja misli tolku ... slapni i go u faca

Eve sto ne i kazes vaka na msn

Dobitnik ste na nagradna igra po slucaen izbor ... mene telefon za kontakt i ostaj broj ...

Ne me prasuj od kaj znam so ke mi kaze zivti ja :uvo:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Од кај ќе знам за што ќе ни оди муабет..?

Несакам да ме блокира, пак.
Искрено... појма немам, а излегува ли оваа некаде па да ја најдеш и замуабетиш или планираш да и се треснеш после тренинг?

Зарем еднаш те блокирала?
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Искрено... појма немам, а излегува ли оваа некаде па да ја најдеш и замуабетиш или планираш да и се треснеш после тренинг?

Зарем еднаш те блокирала?
Незнам дали излегува..
Еднаш на хајфајв видов слика од неа и другарките, во еден кафич..но неверувам дека често го посетува...абе 6 месеци ја немам видено..можеби заминала во романија кај брат и..што знам...
Хмм..па има друг начин освен после тренинг?
Ништо не мислам..

Да, прво разговарав, најверојатно со неа.. појма немам што беше.. траеше околу еден саат, па после штознам што се случи , рече дека треба да престанеме.. и штознам... појма немам.. не се сеќавам, одамна беше.. да, се сетив, прво рече дека пола од тоа што сме разговарале го напишала нејзината другарка..и знам дека цел разговор, освен на крајот, беше на англиски, пошто таа не зборувала македонски, па после рече дека поинтересно и било да ме измачува за да зборувам на англиски, и во последните 4 минути, ја замолив да зборуваме македонски, па се согласи.. и ми рече дека несака да се запознаеме и тоа ни било последен пат како разговараме...мислам.
А пред околу една недела ја видов онлајн од нејзината друга мсн..и пишав хај..а таа ме праша кој сум, на албански нешто..и ништо не и пишав тогаш....

И сеа...?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Незнам дали излегува..
Еднаш на хајфајв видов слика од неа и другарките, во еден кафич..но неверувам дека често го посетува...абе 6 месеци ја немам видено..можеби заминала во романија кај брат и..што знам...
Хмм..па има друг начин освен после тренинг?
Ништо не мислам..

Да, прво разговарав, најверојатно со неа.. појма немам што беше.. траеше околу еден саат, па после штознам што се случи , рече дека треба да престанеме.. и штознам... појма немам.. не се сеќавам, одамна беше.. да, се сетив, прво рече дека пола од тоа што сме разговарале го напишала нејзината другарка..и знам дека цел разговор, освен на крајот, беше на англиски, пошто таа не зборувала македонски, па после рече дека поинтересно и било да ме измачува за да зборувам на англиски, и во последните 4 минути, ја замолив да зборуваме македонски, па се согласи.. и ми рече дека несака да се запознаеме и тоа ни било последен пат како разговараме...мислам.
А пред околу една недела ја видов онлајн од нејзината друга мсн..и пишав хај..а таа ме праша кој сум, на албански нешто..и ништо не и пишав тогаш....

И сеа...?
AGORA sine nemoj be taka ... taa moze e masko , moze e lezbejka od kaj znaesh ???

Nema li be nekoe devojche zivo od krv i meso da go shmekash ???
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
AGORA sine nemoj be taka ... taa moze e masko , moze e lezbejka od kaj znaesh ???

Nema li be nekoe devojche zivo od krv i meso da go shmekash ???
Шансите да биде машко се помали од шансите да ме акне метеор по глава додека го пишувам ова...

А ако е лезбејка..хмм...ќе го решиме тоа , „верувам“ во науката.

Па...срчинг ис ин прогрес, ќе видиме дали има..

А под претпоставка дека не е лезбејка и е женско, што треба ја да прам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom