Која музика не сакате да ја слушате воопшто?

Кој вид на музика не сакате да го слушате


  • Вкупно гласачи
    442
H

-HRO

Гостин
Sekoj si ima svoe pravo da go iskaze mislenjeto na kajgana forumot!Spored mene najloso e metal i turbofolk!
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Sekoj si ima svoe pravo da go iskaze mislenjeto na kajgana forumot!Spored mene najloso e metal i turbofolk!
По којзнае кој пат ве замолувам да не го ставате металот во ист кош со тоа говно од музика. Нормално дека секој може да го искаже своето мислење и да каже дека не ги сака, ама гледајте барем во различна реченица да ги спомнете.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Кантри музика-леллееее преку глава ми е у п.м. али издржувам некако...:kesa:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
TURBOFOLK........
mi brka vo mozok, a baska i panagjurot vo mojot gojot grad mi e pod terasa i mrazam koga mora da slusam takvo nesto 24/7 celi 3 nedeli :toe:
 
H

-HRO

Гостин
По којзнае кој пат ве замолувам да не го ставате металот во ист кош со тоа говно од музика. Нормално дека секој може да го искаже своето мислење и да каже дека не ги сака, ама гледајте барем во различна реченица да ги спомнете.
hahahaahaha turbofolkot e neso naj naj odvratno!Mozebi imas pravo oddelno treba!Od metal bar ima pesni so se slusaat jaki!

TURBOFOLK........
mi brka vo mozok, a baska i panagjurot vo mojot gojot grad mi e pod terasa i mrazam koga mora da slusam takvo nesto 24/7 celi 3 nedeli :toe:
hahahahha te zalam:pos2::pos2::pos2:
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
турбофолк,хип-хоп,транс поп...ама морав само за едно да гласам...
едит дури сега видов дека има гласање со повеќе опции:nesvest::toe:
 

TheSunCries

фак.......i am dead!
Член од
16 јули 2008
Мислења
194
Поени од реакции
5
освен фолк,турбофолк не ми текнува некој друг правец што не би сакал да го слушам.уствари,да,порнгринд и горе гринд не сакам ич,ама гриндкор да.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
А, ја ќе предложам во средните школи да се воведе предмет Иронија и Сарказам.
Неопходна е едукација за младава популација која оди во страшен дефицит со IQ.

Марко, продолжи да ги вртиш и понатаму, одлично ти оди :)
E dobro de, ludjeto ne go znaat tipot i mislat deka e seriozen, ne gledam pricina da se ismejuvaat.

Moe mislenje za temava: say no to turbofolk.
 

Викиче

Sarcasm is my best friend
Член од
27 ноември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Pa cudno mi e ama ne znam dali ima nekakov stil koj sto ne sakam da go slusam.
Bukvalno se slusam od turbofolk, pa pop, rock, jazz, r&b, rap, metal ama bas see
Zavisi od raspolozenieto :)
Makar so vo posledno nekako se nakaj rock me vleci... :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
последните три приложени видови... што и да е разликата меѓу нив :)
У право е чоекот :)
На анкетава ставени ради реда неколку општи жанрови, и дури три под-жанра на метал, изборов е ненормално „широк“ :icon_lol:

Јас можам се да слушам, буквално. И од најтапа жанровите (ко кантри, рап, макфест хитови :icon_lol: ) можам да најдам по некоја песница што би ми се свиѓала. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom