Фан Клуб: Вардар

Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Добро беше исценирано се. Далеку подобро од она на Победа. Некаква доминација на терен и завршница нула. Само матно ми е шо од глупа ситуација дадоја овие гол (+ црвен картон, расправање ...). То можи да е некаков знак дека е чиста уткмицата.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ова не го зборував од памет, имав сигурна информација.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Јок!
По се изгледа дека беше чиста...(е да ти ебам фудбалот што го имаме, за што дискутираме!)
Абе оној голот у селските лиги нема да го признаат, мамата!
Туку, размислете малце:
Ако било глума, ептен професионално, а? И тоа, ебати глумата 90 мин. :) Не се шитка така утакмица бе луѓе.
Фантом, ако на среќа си погодил, не се прави сега фраер тука, сигурни информации...
Сигурни информации, кога јас на еден натпревар фатив 5000 евра.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јок!
По се изгледа дека беше чиста...(е да ти ебам фудбалот што го имаме, за што дискутираме!)
Абе оној голот у селските лиги нема да го признаат, мамата!
Туку, размислете малце:
Ако било глума, ептен професионално, а?
Јас знаев дека ќе е сигурна двојка, од доста сигурен извор (читај играч).
Натпреварот не го гледав пошто бев на работа, и не знам како играл Вардар, битно шитната е.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Јас знаев дека ќе е сигурна двојка, од доста сигурен извор (читај играч).
Натпреварот не го гледав пошто бев на работа, и не знам како играл Вардар, битно шитната е.
Фантом, мене сливи неможеш да ми продаваш, и ај не ја шири сега дискусијата, ОК?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фантом, мене сливи неможеш да ми продаваш, и ај не ја шири сега дискусијата, ОК?
Сливи не ти продавам, ниту мислам некого да убедувам, јас си стојам на тоа што го кажав во минатите постови. Дискусијата за тоа дали е наместена или не завршува тука. :)
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ама ме изнервира утакмицата! ААААААААААА!!!!!!!!! Останува надеж дека ќе тепаме таму.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Не ја гледав цела утакмица.. гледав на моменти бидејќи бев на работа.. но од тоа што го видов во првото полувреме Вардар беше подобар. а во второто катастрофа.. Барем од тоа што го видов јас.. Не го видов ни голот.. но викаат дека тоа било сомнителна ситуација..
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
можеби судијата бил платен да суди против вардар али играчите не ја шитнале 100%,ретко кога вака нашите играат со срце,едноставно немавме среќа 0-0 добро ке беше еден гол на гости и нека се шишаат!!
 
П

Паспарту

Гостин
можеби судијата бил платен да суди против вардар али играчите не ја шитнале 100%,ретко кога вака нашите играат со срце,едноставно немавме среќа 0-0 добро ке беше еден гол на гости и нека се шишаат!!
точно! иако загубија, сепак според мене дадоа се од себе, а од овие играчи едноставно не го очекував тоа. 70% од тимот се играчи под 21 години така да повеќе искрено неможеше да се очекува, штета само на крај што примивме нерегуларен гол. на гости тешко дека ќе направат нешто повеќе, за некаков подвиг потребна е игра како против цска во моска, но според мене за таква игра немаме ниту играчи ниту пак тренер кој би можел да ги мотивира играчите
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
савич во вардар!!!арно рано им текна!!!
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
А кога се игра реваншот?.. сепак не е се загубено.. Вардар можеби со малку среќа ќе издвојува победа на гоститнки терен.. Се е можно..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom