Шмизла речник

V

Viktoranius

Гостин
Аууу, од самата тема се ежам а не па да пишам.

НЕМОЖАМ ДА ГИ СВАРАМ, а има и некои од мојот клас со ваков говор, ама кај вас луѓе во Скопје ПРЕТЕРАНО Е !

Ги сметав нашите струмичанките за најшмизли, ама по тоа што го читам овде ......... Јас да учам во Скопје во ЈБТ ќе се откажам на вториот час од првиот ден.


Мислам хелоооуууу
Мачееее ного те шакааам мwa mwa mwa

На мене еднаш една другарка ми иде сакаше да ме гушне, и ми вика "Димууш ного те шакаам" .......... АУФ МИ СЕ ДИГНА ПРИТИСОКОТ КОГА ЈА СЛУШНАВ, и мртов ладен "епа јас не те сакам":pos:
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
В'Охрид шмизливе се пренапинаат со шмизларство, користеќи Скопски акцент!

"Ќе идеме ли у Парк вечер з'Лтоо?" :pos2:

п.с. но хард филингс, скопјани!:smir:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
"Лиле зушту ги вреѓате шмизлите бе лилаааа?...Нема Смисла Мислам Хелоу они тука ви дигаат стандард на Македунија а вие така збурите?...Епа Нима веќе да се дружам су вас!..."...и на Крај следеше : Каку мужете такву нешту за нив?..Најсофистицирани суштества се па им љубумурите?"...My Ass Is More Sophisticated Than This!...Сак Ит, ШмиЗли!...:)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Да најдеме некоја шмизла од форум и сите мислења да и ги пастираме :) хе хе хе
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
"Лиле зушту ги вреѓате шмизлите бе лилаааа?...Нема Смисла Мислам Хелоу они тука ви дигаат стандард на Македунија а вие така збурите?...Епа Нима веќе да се дружам су вас!..."...и на Крај следеше : Каку мужете такву нешту за нив?..Најсофистицирани суштества се па им љубумурите?"...My Ass Is More Sophisticated Than This!...Сак Ит, ШмиЗли!...:)
Еве пак ЈБТ:pos2: Шмизли бе шмизли :):)
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Што ми се случува денес у клас, се карам со една шмизла и глејте што ми вика:
Лилеееееееее беееееееее, шо ми ти е филмот( наравно ова е прашална реченица, али оваа ми го кажува ова и на крај ми вика прашалник, ко ја божем да незнаев дека е прашална) е ова е веќе крај, треба да се отстранат, не за друго туку глупи се.:tapp:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Ма кул се, шо ти е на тебе???
И најубаи се, лилаааа оној пирло не мрзи!!
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Напишано од Блајнд :
(Се отвара завесата)

МоWам ??
Јас не ни помисЛив на такво нешто , Мисламмм Дааах колку може да си Глуп! Јас Не Сум Шмизлаа (пафта со раката го крши стаклото парче лета кај неа у око и крвари до смрт)

(Завеста се затвара, громогласен аплаус , крај)
Пипл, ја најдовме шмизлата :) :pos2:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
мене шмизлите премногу ме нервираат па ги зезам со финти: лоша ти е пудрата, карминот не ти е погоден во нијансите, косата ти е лошо исфенирана, не си исчупкана па за ова последново снимив и клип па видете го


Р.Ѕ. чекам критики
 

Kajgana Shop

На врв Bottom