Сонови, раскажете што сонувавте

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Јас кога бев мал барем 1 во месецот сонував како си наоѓам пари...
И кога ке се разбудам ми беше мака оти тоа е само сон :pipi:
Хехе и јас исто, сега не сонувам веќе пари вечер изгледа црната ќе га сонувам:pos: :pos:
 
D

DeviL_32`

Гостин
како се заглавувам во лифт...или лифтот че го пречекоре спратот па у пм да ме однесе :tapp:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Најчесто сонувам убави работи што најчесто не ми се случуваат.
 

nelo

Смрта е сигурна, животот не е!
Член од
29 мај 2008
Мислења
109
Поени од реакции
0
Јас не сонувам :( Незнам зашто ама ретко сонувам и кога сонувам сонувам само глупости :(
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.794
Поени од реакции
20.099
Или трчам ме брка некој, или возам кола песто на саат, како не праам сообраќајки господ знае..:vozbud:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
разни работи сонувам секогаш
некогаш убави, некогаш страшни и лоши, различно

еве ноќеска секс и тоа орален :toe: стварно

:)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.698
Поени од реакции
13.346
Лебдење, летање, моќ на левитација на предметите околу мене.... Ова најчесто. Понекогаш се дешава еден по друг сон да биде со земјотреси или изгубен во една зграда и тшам по ходниците како на Doom полни со тајни влезови....
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Порано си сонував некои чудовишта како ме бркаат низ цел стан,па тоа бркање,кршење работи некако на крај на сонот:pos2:се чувствувам заморен:pos2:и се некако ме стигнуваат чудовиштата,еднаш па немав кај да бегам и рипнав од прозор од 10 катница и викам готов сум:vozbud:, кога гледам сум застанал на нозе:pos2: и сум презивеал:pos2:..
Сега па несонувам такви работи,само зенски,и тоа плавуши:pos2::vozbud:Голи се разбира..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom