Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
---- ВДС------
--- ОШЕЈ----ВИДИЌ-----ФЕРДИНАНТ------ЕВРА----

АНДЕРСОН-- -КАРИК-------ГИГС----
---РОНАЛДО----- РУНИ ----- БЕРБАТОВ
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
973
Јас мислам дека подобро е да почнеме со Тевез отколку со дрвото Бербатов...Браун мислам дека има шанси да биде на клупата за резервни фудбалери, изигра еден или два натпревари за резервите...очекувам победа со 2-0...

---- ВДС------
--- ОШЕЈ----ВИДИЌ-----ФЕРДИНАНТ------ЕВРА----

АНДЕРСОН-- -КАРИК-------ГИГС----
---РОНАЛДО----- РУНИ ----- БЕРБАТОВ
Официјален состав?:)
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
реално негосакам ич бербатов ептен ми е лежерен тромав но некако како магнет за топки е знае да се постави на вистинско место знае да се врати и да даде прецизна топка...Тевез е екстра
но за инат да сум на место на Ферги Прв составместо бербатов би го ставил Мачеда
младите се посебно импресионирани на вакви натпревари
очекувам конечно гол на АНДРЕСОН ахаха
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Anderson ima dadeno gol za manchester vo site konkurencii od koa e dojden ??? ??? ???:vozbud::vozbud::vozbud:??? ??? ???
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
реално негосакам ич бербатов ептен ми е лежерен тромав но некако како магнет за топки е знае да се постави на вистинско место знае да се врати и да даде прецизна топка...Тевез е екстра
но за инат да сум на место на Ферги Прв составместо бербатов би го ставил Мачеда
младите се посебно импресионирани на вакви натпревари
очекувам конечно гол на АНДРЕСОН ахаха
Да, тука се согласувам. Има потенцијал во него, одличен играч е, ама на утакмици се понаша како да е на тренинг или како да игра со децата во маало фудбал. Треба малце да се стегне и да дава се од себе, ама тешко дека ќе го дочекаме тоа. Како и да е, некогаш знае да изненади со гол. Можеби вечерва? Ќе видиме.

Возбудата расте, уште 1 саат! :vozbud:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Сепак Руни Роналдо И Вида ми се Фаворити за гол(не ги отпишувам и Старците кои злато вредат Сколс и Гигс)
 
N

navivacka

Гостин
Бербатов знае некогаш да изигра добро а некогаш не ама на крај се впишува како така во стрелците...
Андерсон игра одлично,изненадува со некои топки кога ги упатува кон голманите ама не завршува онаму кај што треба...тоа е:toe:

Ајде нека почне овој натпревар:vozbud:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Ех да играа Кин и Виера... Ќе беше ватрено :)
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.537
Поени од реакции
2.229
дечки, не сум влегол долго време на форумов, ама еве сега влагам да дадам морална поддршка на сите фанови за вечерашнава утакмица:)
Поззз од мене, One United:):):)
 
N

navivacka

Гостин
А ке настапува ли Силвестре?ке беше интересно да се гледа како игра против поранешниот клуб,колку што знам неизвесен е.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
силвестре е незаменлиф и сигурно ке биде прв состав во арсенал и се надевам на негов кикс
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Manchester United team: Van der Sar, Evra, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Fletcher, Carrick, Anderson, Ronaldo, Rooney, Tevez.
Subs: Foster, Berbatov, Giggs, Scholes, Park, Rafael, Evans.

Arsenal team:
Almunia, Sagna, Gibbs, Silvestre, Toure, Diaby, Song, Fabregas, Nasri, Walcott, Adebayor.
Subs: Fabianski, Eduardo, Denilson, Ramsey, Djourou, Bendtner, Eboue.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom