БУУГАРРРРРРРРРР ГЛУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУП, ПЕТААААААРДАААААААААААААААААААААААААААА!!!! ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Патник, педер, поет, администратор, масон
29 јануари 2007
84.962
195.498
Честитам титула, Лузерпул честито второ место, фала му на Господа веќе нема да ве слушаме како сте само вие најтрофејните во Англија. Опаа, 5-2 :)

И напоменувам дека отсега за секој оцрнувачки коментар од фановите тука за Манчестер додека не завршил натпреварот ќе давам црвенки, затоа што време е да сфатите дека фудбал се игра 90 минути. Ова денес ви е совршен доказ :)

544
Ај вак искрено меѓу нас.Го гледаш натпреварот?Ја виде ситуацијата или збориш напамет?
Не, јас само тебе те слушам!
И без пеналот ќе ги срушевме, ајде оди си во твојот фан клуб и плачете си малку. Поздрав и мое сочувство.

Apokalipto

Tredici
4 март 2007
15.576
2.585
Петардаааааааааа... следно шестарда.... незнам за 7 како се вика :S (Рома можеби? :pos:)

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
14 декември 2007
8.809
452
Да не мислат дека ги мразиме Тотнем, пумпаме гол разлика за и таму да не грачат лузерите ако имаме ист број бодови:smir:

13 јануари 2009
1.311
749
Ауууу штета што не ја глеам утакмицава зверска е од 0:2...5:2 да напраис пресврт тоа само МАЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД може никој друг после да гипостирате головите:helou::smir::vozbud:

1.249
Лаллли малолетникууу.Имаш нешто во гаќи за да ти пушат?Се палиш на непостоечки пенали.Тоа е не си ти крив.Дома ти кажале некој ако падне во шеснаесетник и пенал е
Што е сега,криво ви е дека од 0-2 се вративме со 5-2?Дека вашиот лузерски тим никат у историја го нема напраено тоа?:pusk:

Па и ти си нашол да збориш за фаули,фаулот од кој денес даовте гол не беше непостоечки а?Си ги сплетка нозете Бенајун и одма фаул,Алонсо во живиот ѕид и на среќа помина по вториот шут и водевте.

Ilumious

84.962
195.498
Абе читате најнови муабети? Тотенхем ни ја пуштиле :duel:.

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
19 ноември 2008
5.335
1.442
Не ја гледам утакмицата,не сум во можност,слаб сум со интернет ЈБГ,ама сум ненормално под импресии од резултатот...му симнувам капа на Deno за постот на полувреме :aplauz: