Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
Паника ме фака,лелелеллеле ајде бе нека почне веке еднаш тој натпревар:vozbud:
Одиме на победа,со срека Ѓаволи,покажете кој е кој...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Има време уште бе чекајте...цели 45минути има :)).Сеа Ферги најверојатно им ја кажува тактиката така да му стискам палци, дека ќе треба добра стратешка игра за да се изигра денес со оглед на нивното напаѓачко трио и општо брзината на играта.Ако ја умртвиме во првото полувреме ќе даеме гол, а ако не даеме гол мислам дека нишо не праиме.

Не сум баш преголем оптимист денес .. затоа не се ни возбудувам толку дека поважно ми е Премиер лига оваа сезона.Како и да е мислам дека ќе даеме барем еден гол.
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Не сум баш преголем оптимист денес .. затоа не се ни возбудувам толку дека поважно ми е Премиер лига оваа сезона.Како и да е мислам дека ќе даеме барем еден гол.
И јас не сум оптимистички расположена ама се надевам дека се ке помине во најдобар ред...со срека гаволи.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Знаејќи ви го составот на фан клубот, ви порачувам со време да се преселите во социјалната група, за да не ме пцуете после ако ја заклучам темава заради спам.
Зошто во социјална? Челзи кај пишуват па не им ја заклучуваш темата...?

П.С: Со среќа ѓаволи...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Зошто во социјална? Челзи кај пишуват па не им ја заклучуваш темата...?
Не ја носи темава на персонално ниво. Чомбе како најобјективен ќе каже дали ви го правам ова за подобра тема, или за да ви наштетам. На натрпевар полневте по 40 страни човече, шо е многу - многу е.

Со среќа за пола сат.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
натпреварот ке биде многу тешок!составот е добар само малку ке загубиме на брзина со гигс како крило но затоа е овде брзиот и борбен андерсон!очекувам да биде демонстрирана вистинската сила на јунајтед и конечно да им се реваншираме на порто!во секој случај имам многу трема и се плашам! :duel:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Зошто во социјална? Челзи кај пишуват па не им ја заклучуваш темата...?

П.С: Со среќа ѓаволи...
За разлика од Челзи,коишто немаат фанови ко reddevil4ever,zlatkomacedonia и остали, ние иаме и нормално дека ќе ја заклучи ако 50 души ко овие погоре пишуваат ГОООЛ, :vozbud::vozbud::vozbud:,Роналдоооо...Си имаат они 6-7 фанови шо пишуваат редовно и не спамираат ко будали на секој примен/даден гол.Шо убао би било таков да ни биде нашиов фан клуб.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ајде ѓаволи денес да бидеме сложни,а од утре натаму ќе правиме муабет за да ја оправиме темата.
Срцето чука се посилно и посилно....Со господ напред,АЈДЕ ЈУНАЈТЕЕЕЕЕЕД !!!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
153
Поени од реакции
33
Glory, Glory, MAN UNITED
Glory, Glory, MAN UNITED
Glory, Glory, MAN UNITED
As The Reds Go Marching ON ON ON!!!!
Ajde Da Gi Zgazeme Tie Portugalski Balerini!!!!!!!!!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ajdee gavoli uste 15 min pocnuvamee so srekaa
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.391
Ај да се преместиме во социјална да не ни го затворат фан клубот.На полувреме пак ќе кажеме мислењето за првиот дел на фан клубов
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Ај со среќа нека ни е .. за време на утакмицата сите тука..

И за крај,за вистинските фанови на Јунајтед ..



 

D_T

Чорбаџи Димко
Член од
8 март 2009
Мислења
2.119
Поени од реакции
1.571
Ај со среќа вечерва момци, пошо овие Порто опасна екипа ми се видоја на првата утакмица!!!! Па се надевам дека ќе се видиме во Рим... :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom