Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Јас сум слеп, лајвскор е тиња или Видич стварно не дадил гол за Србија?
:jaj:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
973
A HeLL'z GuArDiAn да не е грешка? На сите страници проверив никаде не го пишува Видич дека дал гол...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.266
изгледа автоголот на stoica е голот за кој зборувате на видич.патем постирајте некое клипче да го видаме голот на видич :helou:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.266
не можам да забележам најдобро дали видич е стрелец или не но и да не е стрелец негови се заслугите за гоот околу 85% :smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.678
Поени од реакции
43.581
Еве го и Карлос Тевез даде гол за Аргентина!!
Денеска е ден за нашите фудбалери..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.266
се разиграа тие нашите!брав,браво изгледа се разбудија од 2-та порази
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
Сепак било автогол.Ја глеав у живо утакмицата на стрим и ни коментаторот незнаеше дали Видич го дал голот али мене ми изглеа ко он да го дал.Како и да е добар учинок од нашиве :) Еве глеам и Фрејзер Кембел дал гол за под-21 год. репрезентација на Англија :icon_lol:
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Вчера ја гледав Англија. Руни постигна два гола и беше прогласен за играч на натпреварот.:vozbud:
 
N

navivacka

Гостин
Браво бе Ѓаволи,закон сте,само продолжете со тaквите игри,ми ја исполнувате душата...
 
М

Мрак

Гостин
Ооо деновиве ми се разубавени,викендов цел!!!:vozbud:Се разигрвме!Ууух по 5/6 пати ги гледав клипчињава,гордост нашаа!!Руни,знаев дека ќе направи нешто тој човек бре:)Ауу Тевеезко!!:vozbud:Да бе луѓе,срцето ти го исполнуаат додека ги гледаш головиве:helou:Поздрав ѓаволи!!

Ферги за пензионирањето...
Не мислам тоа да се случи о блиска иднина,рано ми е за пензија.Имам 67 години,здравјето добро ме служи,се уште имам доволно енергија да го работм ова.Во Манчестер Јунајтед сум веќе 22 години и се уште се чувствувам возбуден секој ден кога пристигнувам на тренинзите.Мило ми е што сеуште им помагам на млади играчи како на бразилските близнаци Да Силва колку што е можно побрзо да созреат.:helou:Ферги не си оди!!!
 

milanez4e

Milan Per Sempre
Член од
8 март 2009
Мислења
393
Поени од реакции
22
на Видич е првиот гол,Вторио е автогол,а третиот е на Б.Иванович ја гледав утакмницата:vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom