Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
А кое е пак твоето право да кажуваш за мене? :toe:
Оди лечи фрустрации не друго место бе...
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Ај прекинете со празните муабети, секој си влечи накај својата страна, и така може до утре.
 
G

Gray Foxx

Гостин
А кое е пак твоето право да кажуваш за мене? :toe:
Оди лечи фрустрации не друго место бе...
Оти ги знам таквите како тебе затоа. Оди кажуј му бе на никле, давор и тн за фудбал бе
Мене не можеш веруј ми. Тие финти што ги продаваш не минат кај мене. И немој да помислиш дека те мразам такви работи. Само мн смарт ми се праиш а кај мене тоа не мине. Посебно од навивач на клуб кој стана ривал пред 5 години.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.266
Поени од реакции
3.619
Ај бер намалете , што е сега караници ....

Утакмицата заврши , водевме но тоа е јбг не е ни прв пат ни последен да се случи ова ...

Бербатов некако слабо ми изигра али ај ќе се поправи верувам ...

Ама кога го видов Оши дека влегува како да предосеќав дека нешто нема да биде во ред, колку само ме нервира тој , подобро Браун да влезеше мислам ќе изиграше подобро ...

поздрав

Ако битката нема победник не значи дека и победникот на војната не се знае ...
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
болтон подобро да не доаѓаат на ОТ кузнај што ќе ги снајде
 
G

Gray Foxx

Гостин
Не знам дали некој од вас забележа, ама Еванс е веќе играчиште со мадиња. Аииии монструм. Алал нека му е. Имаше некои мали излети со Ањелка ама се конмсолидираше и не му дае на слонот да мрдне. Браво.
А Ферги како ја постави играта тоа беше чудо. Доказ дека и без Роналдо можеме да газиме. И тоа на најнепосакуваниот стадион во Англија.
Колку и да ми е криво што не ги посравме селаните, сепак играта мн ме радуе. Нека му ја мисли Болтон.:vozbud:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Најверојатно ке играат измените на манчестер против мидлзброу...Од подобрите можно е Невил,Еванс да играат можно е берба да игра(за да може полесно да се вклопи и да дае некое голче)Парк исто,Да силва,Посебон...Мој тип за задутре 2-0
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Излгеда Манучо ќе дебитира против Миделзбро:):)
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Инаку Кембел играше На натпреварот Тотенхем vs Виган изигра солидни 45мин и беше изваден.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Инаку Кембел играше На натпреварот Тотенхем vs Виган изигра солидни 45мин и беше изваден.
Не беше изваден, туку влезе како измена на полувремето. Го одигра цело второ полувреме.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ќе дават ли снимка од натпреварот?
Море што направиле Манчестер 7 жолти картона :pos: :pos:
 
В

Вори

Гостин
Оти ги знам таквите како тебе затоа. Оди кажуј му бе на никле, давор и тн за фудбал бе
Мене не можеш веруј ми. Тие финти што ги продаваш не минат кај мене. И немој да помислиш дека те мразам такви работи. Само мн смарт ми се праиш а кај мене тоа не мине. Посебно од навивач на клуб кој стана ривал пред 5 години.

Што ме спомнуваш па мене...Ти мислиш дека голем стручњак си?
5 години али кобни за вас,глава не можете да кренете.не се лутите вие другите навивачи...
 
G

Gray Foxx

Гостин
Што ме спомнуваш па мене...Ти мислиш дека голем стручњак си?
5 години али кобни за вас,глава не можете да кренете.не се лутите вие другите навивачи...
Од тие 5 години ние само 2 не можевме глава да кренеме. И откако сите работи си дојдоа на место, вие глава не кренавте исто така две години. Значи изедначено сме. Ами пред ерата на абрамович? Лани ви земавме и ПЛ и ЛШ. Ја мислам дека тоа е адекватно на три години плескање дома гости. :):) Иначе не мислев да те навредам, сори.
И да СТРУЧЊАК СУм, не мислам дека сум.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom