Препораки за игри

Г

Грејвдигер

Гостин
Ја симнав TERMINATOR и сега ја играм... Графиката едобра, ама е чиста пуцачина... Ни зашто, ни што...??? Само пукај... Не ми се свиѓа БАШ...!!! Ама ќе играм додека не излезе "I am alive" или "Resident evil 5" за PC нормлно...
На GS и на другите гејминг портали баш не ја пофалија играва. Само читав коментари од типот
"Save your hard earned money, this crap is not worth!".
Како и по обичај, игрите правени според некој филм не ги бива!
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Дајте некоја игра као Arcade, Super Mario Style. (H)
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Баш сакав да прашам.. Virtua Tennis 2009 само за xbox е ? :(
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Баш сакав да прашам.. Virtua Tennis 2009 само за xbox е ? :(

Утре излегува во Америка за РС(значи ќе ја има за симнување), а кај нас најверојатно ќе ја има на 10 Јуни.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Утре излегува во Америка за РС(значи ќе ја има за симнување), а кај нас најверојатно ќе ја има на 10 Јуни.
Одлично, баш ме израдува.. фала на информација.
 
С

Спенсер

Гостин
Утре излегува во Америка за РС(значи ќе ја има за симнување), а кај нас најверојатно ќе ја има на 10 Јуни.
за симнување 10 јуни или за купување?? за симнување би требало да ја има за 2-3 дена бе....иначе зверска игра е...мн јака..
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.649
Поени од реакции
52.525
Wet




На есен ќе излезе за ХВОХ 360 и РЅ3, а ако има голема заинтересираност може ќе ја направат и за РЅ
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Опасна е женскава нема шо :icon_lol:
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
fable the lost chapters ... mn dobra igra e koj saka ne ka ja spusti znaci se raboti za rpg
igra pocnuvas od mal pa kako so pominuva vreme vo igrata stanuvas se povozrasen i povozrasen .... i pojacvis magii ...mecoj ... daleku e od dota ili wow ako ve interesesira spusteta ili pobarajtea od igracnica ... bitno za igrata e so ima dva dela od koj vtoriot mn bara jak pc a za prviot ne bara mn pozz
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Баш денес видов дека е најавена CRYSIS 2 еве еден трајлер, само незнам што може да се види на него
 

Kajgana Shop

На врв Bottom