Препораки за игри

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Ништо посебно не ми беше мене... (Лоша) Копија на GTA сместена во времето во кое се одвива дејството на The Godfather. Ми здосади после некој ден играње.
Интересно е во играта што те вметнуваат во дејствијата од филмот. Но глупаво е што имаш само 4 вида на коли што можеш да ги возиш. Јас сега пак ја превртувам и сега за сега сум underdog. Се мислам дали да ја симнам и мафија. Знам порано ја играв но помал бев и незнаев добро како и ја баталив :)
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.454
Поени од реакции
1.792
Нека каже некој Quantum of solace за xbox 360 дали е добра?

Ја чекам сега The Lord of the Rings: Conquest, треба месецов да излезе. Се надевам дека Pandemic Studios ја направиле добра барем колку што беше Star Wars: Battlefront.

Дали има сингл плеер играва или само за мрежно е?
 

alex_death

To be or not to be!
Член од
10 октомври 2008
Мислења
583
Поени од реакции
90
Quantum Of Solace за пц е многу добра :helou:

:wink:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нека каже некој Quantum of solace за xbox 360 дали е добра?



Дали има сингл плеер играва или само за мрежно е?
Имаш цела тема за Quantum of Solace,побарај ја и ќе видиш мислења на повеќе форумџии во врска со неа.
 

alex_death

To be or not to be!
Член од
10 октомври 2008
Мислења
583
Поени од реакции
90
Da resident evil 5 ke bide top, ali ako izleze za PC, inace nema da mozam da ja iskusam :(
Па на интервју имаат кажано дека главно секогаш Резидант Ивал ја правеле за пц, но мислам секогаш покасно биле издавани за пц. Но досега тие му имаат кажано на IGN дека ќе излегува за Xbox и PS3. :wink:
 

alex_death

To be or not to be!
Член од
10 октомври 2008
Мислења
583
Поени од реакции
90
Fear 2 :vozbud: Продолжение ќе биде од Фиар 1 :)) :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom