Препораки за игри

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Некоја добра игра, лесна и интересна за лан играње?
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
262
Поени од реакции
3
Некоја игра да ми кажите, како шо се Prince of Persia и Assassin's Creed. Така нешо да е играта. Фала. :smir:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
daj kazete te mi nekoja dobra igra so koli, da ne bara golema konfiguracija?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Некој да каже импресии за новата Silent Hill?
Што е добро, што е лошо, игривост......
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Некој да каже импресии за новата Silent Hill?
Што е добро, што е лошо, игривост......
Јас ја завршив најновата Silent Hill Homecoming... Играта е супер... Темата исто така... Јас ја симнав преку Торент и имаше мал проблем со звукот кога ќе се филмува... Дали јас таква верзија сум симнал незнам... Но воглавно играта според мене е СУПЕР... 9 од 10...
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Godfather 1 :vozbud: леле каква е ѕверска:back: продолжив денеска да ја играм 45 % сум underboss сеа ги темап тие др мафии :pipi: ајде уште малце па 2ка ке излезе :helou:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
кога излегуваат godfather 2 и мафиа 2 ????
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Godfather 1 :vozbud: леле каква е ѕверска:back: продолжив денеска да ја играм 45 % сум underboss сеа ги темап тие др мафии :pipi: ајде уште малце па 2ка ке излезе :helou:
Ништо посебно не ми беше мене... (Лоша) Копија на GTA сместена во времето во кое се одвива дејството на The Godfather. Ми здосади после некој ден играње.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
Ја чекам сега The Lord of the Rings: Conquest, треба месецов да излезе. Се надевам дека Pandemic Studios ја направиле добра барем колку што беше Star Wars: Battlefront.

 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
262
Поени од реакции
3
Почекај уште малце да излезе Mirror's Edge :vozbud:
Сум ја играл Tomb Raider (не знам кој дел) и не ме бендиса нешо многу т.е. ја баталив уште дента. Друга да кажиш? :smir:
А за Mirror's Edge одвај чекам :).

П.С. Не знам точно кај да го пишам ова, па ајде си реков овде.
Барам една игра, ама незнам како се викаше. :). Дејството беше негде 50-60 години и прво си таксист. И сега така си чекаш муштерии и "оп" ти влегвит двајца мафиози. Ти викаат да бегаш од таму некој другите мафијаши. Па кога ќе му избегаш, се приклучвиш на овие шо си му помогнал, итн. Стигнав до пола тогаш негде и ми го затворија интернет кафето. Сега сакам да си ја довршам.:)

Знае некој која е играва? Никако да ми текнит како се викаше.... :smir:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Сум ја играл Tomb Raider (не знам кој дел) и не ме бендиса нешо многу т.е. ја баталив уште дента. Друга да кажиш? :smir:
А за Mirror's Edge одвај чекам :).

П.С. Не знам точно кај да го пишам ова, па ајде си реков овде.
Барам една игра, ама незнам како се викаше. :). Дејството беше негде 50-60 години и прво си таксист. И сега така си чекаш муштерии и "оп" ти влегвит двајца мафиози. Ти викаат да бегаш од таму некој другите мафијаши. Па кога ќе му избегаш, се приклучвиш на овие шо си му помогнал, итн. Стигнав до пола тогаш негде и ми го затворија интернет кафето. Сега сакам да си ја довршам.:)

Знае некој која е играва? Никако да ми текнит како се викаше.... :smir:
Брате играта е МАФИА, и според мене игра која секогаш ке биде ин:)
Порано се убивав од играње :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom