Барам игра.. т.е. "Која беше играва..?"

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
ај се надевам ан право место ке го поставам постов....

Вака.. ми треба краш 4 играва али не за сони него за ПЦ..
пробав симнав една околу 100 мега али џабе. ми вика некој фајл ми фалело.. симнав за сони со емулатор али не ми работи емулаторов.. дајте помош ако можете некако значи ако успеете да ја најдете ИСПРАВНА за ПЦ пишете ако ја најдете за сони гледајте да има и некој добар ЕМУЛАТОР па известете ме..
кој ке ми најде ова има зелеМко од мене пошо веќе 4 саата се скршив од барање и ништо не успеав да напраам!!!
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
Дали знае некој дали ја има Crysis Maximum Ed. во Југотон ( или на друго место)??
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Ај пак да прашам, игра со стрелање/пукање мети..онлајн..светско првенство нешто натпревар имаше..
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Да не имате случајно линк од каде може да ја спуштим македонската глок играта ??
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
80
Поени од реакции
5
ај се надевам ан право место ке го поставам постов....

Вака.. ми треба краш 4 играва али не за сони него за ПЦ..
пробав симнав една околу 100 мега али џабе. ми вика некој фајл ми фалело.. симнав за сони со емулатор али не ми работи емулаторов.. дајте помош ако можете некако значи ако успеете да ја најдете ИСПРАВНА за ПЦ пишете ако ја најдете за сони гледајте да има и некој добар ЕМУЛАТОР па известете ме..
кој ке ми најде ова има зелеМко од мене пошо веќе 4 саата се скршив од барање и ништо не успеав да напраам!!!
http://www.emuparadise.org/Sony_Playstation_ISOs/Crash_Team_Racing_/36718
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
68
Поени од реакции
13
Имаше една игричка за нинтендо со нинџи, на првата стаза скокаш по дрва, па имаше нешто грабнување на некоја девојка шо треба да ја ослободиш. Ако се сеќава некој како се вика, нека ми каже ако може, ногу ја сакав како мала.:)
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Имаше една игричка за нинтендо со нинџи, на првата стаза скокаш по дрва, па имаше нешто грабнување на некоја девојка шо треба да ја ослободиш. Ако се сеќава некој како се вика, нека ми каже ако може, ногу ја сакав како мала.:)
Леее дури и музиката ја паметам за играва, ја викав Киднапираната жена ко мала и многу ја сакав и се нервирав кога ќе ми ја грабнеа на крај на стазата, ме натера да барам сега по нетов... :)
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Даааа, таа е. :) Кај може да се најде?

Еј, сега ми текна исто и за една со верверички, можеше и двајца да играат.
Се тепаа со едни кутии што ги качуваа над глава и ги маваа...



Како се викаше?


Си ја најдов Chip & Dale се вика. :) :) :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ме предвари тонех.Ако сакате да ја играте на компјутер ви треба ова.Ако ја сакате играта пишете ќе ви дадам линк по ПП.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom