dejankotor
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Абе уште не сум навлегол во играта за да знам добро да ја играм. Гледам овој dexter09 се разбира и валјда долго време ја игра па подобро него да го прашаш. А и не верувам дека ќе ја играм играва поради тоа што немам време и немам $ за да плаќам за неа.
    Ќе те адднам на мсн за секој случај ако ме мавне криза да ја играм EVE :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom