Барам игра.. т.е. "Која беше играва..?"

Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ja igrav igrava pred 1-2 godini, neso so eden crnec igras ides zemas reket se tepas neso slicno na 25to Life igrata, imase neso znam i slow motion koj ce napraes specijalen poteg dan znae nekoj kako se vikase igrava.pozz
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
ДА НЕ Е GTA SAN ANDREAS?
Немора да спамираш безвезе. Да си ја играл San Andreas би знаел дека ако направиш специјален потег(кој го нема), нема да има slow motion (во San Andreas воопшто нема slow motion), исто така би знаел дека нема никаков рекет како оружје во играта. Колку само ми идат на живци билдери на постови..
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
еј барам една хорор игра што ја играв негде околу 2001 година.
се почнува во еден двор на стар замок, темница е, продолжуваш во куќата и те напаѓаат нешо суштества. хорор е играва и мислам дека почнува на "R" и е МИСЛАМ со еден збор, ама не ми текнува.
сакам пак да ја играм, ама цд-то(700mb) сум го дал негде и не ми текнува како се вика :S
едит-шутер во прво лице е. тоа забораив да кажам =)
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
еј барам една хорор игра што ја играв негде околу 2001 година.
се почнува во еден двор на стар замок, темница е, продолжуваш во куќата и те напаѓаат нешо суштества. хорор е играва и мислам дека почнува на "R" и е МИСЛАМ со еден збор, ама не ми текнува.
сакам пак да ја играм, ама цд-то(700mb) сум го дал негде и не ми текнува како се вика :S
едит-шутер во прво лице е. тоа забораив да кажам =)
Clive Barker's Undying? Хорор, 2001, стар замок/куќа, суштества, 3 збора.. страшна беше тогаш :)

 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ДААААААААААААААААААААААААААА, љељеееееее таа е изглеа! чек да видам а-у!
даааа, 100% е таа. фала оувер.
 

G-Ms|

I'm Popeye the sailor man
Член од
2 ноември 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Луѓе имах една игричка маленка 2д беше нешо слична на pacman само јадеш трева нешо имаше ја у некое ентер Цд ама немож даа најдам плз ак може некој да ја најде фала мн однапред:pipi::pipi::pipi:
 
H

HCL

Гостин
Луѓе имах една игричка маленка 2д беше нешо слична на pacman само јадеш трева нешо имаше ја у некое ентер Цд ама немож даа најдам плз ак може некој да ја најде фала мн однапред:pipi::pipi::pipi:
Јаде трева или коси трева? За слична на Pacman во која има трева ми текнува само на Mowin’ Maniac.

 

G-Ms|

I'm Popeye the sailor man
Член од
2 ноември 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Да. Коси трева но не е таа Мувин маниак :smir:

не е баш слична ногу на pacman ама такво нешто е нема напаѓачи и логичка е малко нели :Д:Д:Д:Д:
 

ace-pzs

Пжс
Член од
3 август 2009
Мислења
23
Поени од реакции
7
moze malce pomos?!?! baram edna igra nesto znam bese so aleksandar makedonski osvojuvas teritorii kupuvas vojska nesto taka bese samo nz kako se vikase aj ako znae nekoj neka mi kaze ako moze !! :smir: i da se izvinam a fontov nesto me dupi nesaka da se stavi na makedonski :nesum: odnapred izvinete :S
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
moze malce pomos?!?! baram edna igra nesto znam bese so aleksandar makedonski osvojuvas teritorii kupuvas vojska nesto taka bese samo nz kako se vikase aj ako znae nekoj neka mi kaze ako moze !! :smir: i da se izvinam a fontov nesto me dupi nesaka da se stavi na makedonski :nesum: odnapred izvinete :S
Alexandar The Great :vozbud: така се вика ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom