MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.983
Поени од реакции
12.544
зш све шо пишам на никого не му стигвит?
 

Sprite

Bayern Fanatic
Член од
23 јули 2007
Мислења
447
Поени од реакции
36
Имам еден проблем: Се враќам една вечер дома одам на мсн и се е во ред. Станвам сабајлето пробвам да се уклучам ми велит грешен пасворд и пробав и од хотмаил истото грешен пасворд. Ај шо на мсн мие е грешен пасвордот сеа и на hi5 не можам да влезам пошо ми беше истиот пасворд. А secret answer не ми теквит кој бесе. Ако знајте некој друг начин некако да влезам или некој совет да ми дајте ве молам кажете чарето да го најме.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Имам еден проблем: Се враќам една вечер дома одам на мсн и се е во ред. Станвам сабајлето пробвам да се уклучам ми велит грешен пасворд и пробав и од хотмаил истото грешен пасворд. Ај шо на мсн мие е грешен пасвордот сеа и на hi5 не можам да влезам пошо ми беше истиот пасворд. А secret answer не ми теквит кој бесе. Ако знајте некој друг начин некако да влезам или некој совет да ми дајте ве молам кажете чарето да го најме.
Да не ти го сменил некој пасвордот?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам еден проблем: Се враќам една вечер дома одам на мсн и се е во ред. Станвам сабајлето пробвам да се уклучам ми велит грешен пасворд и пробав и од хотмаил истото грешен пасворд. Ај шо на мсн мие е грешен пасвордот сеа и на hi5 не можам да влезам пошо ми беше истиот пасворд. А secret answer не ми теквит кој бесе. Ако знајте некој друг начин некако да влезам или некој совет да ми дајте ве молам кажете чарето да го најме.

А да не го пишуваш пасот со македонска поддршка или со CAPS LOCK уклучен???

Пиши го прво у NOTEPAD па после копирај го и стај го таму кај што треба :helou:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Кога ќе излези Beta2 верзијата на 9кава да не знај некој?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom