Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Жив сум зш да не сум?!
Svetol i presvetol...prosti mi sto mojata skromna glava ne razmislila dobro pred da napise nesto takvo...ne pomisliv na vasata besmrtnost...bi bil sreken ako me ostavite da ziveam...

P.S.
Roko, daj be kazi nekoja utakmica za 2009 g.
Pari mi trebat.:)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
jas rekov, nemora da veruvate vo mene, jas se zabavuvav i ke se zabavuvam dodeka ne mi dojde vremeto da si odam vo mojot svet.
На кој свет мислиш?А ќе заврши твоето патување тоа сум сигурен-само да не биде порано од 11 октомври,лесно може да дознаеме-должината на патот по брзината на комбето од бардовци!:pos2:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
На кој свет мислиш?А ќе заврши твоето патување тоа сум сигурен-само да не биде порано од 11 октомври,лесно може да дознаеме-должината на патот по брзината на комбето од бардовци!:pos2:
Teleportiraj go nazad!:pos2:
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
Svetol i presvetol...prosti mi sto mojata skromna glava ne razmislila dobro pred da napise nesto takvo...ne pomisliv na vasata besmrtnost...bi bil sreken ako me ostavite da ziveam...

P.S.
Roko, daj be kazi nekoja utakmica za 2009 g.
Pari mi trebat.:)
Простено ти е!Само на форумов почнав многу да простувам-ме омекнавте!Затоа гледај да не ти се повтори оти знаеш што следува ТАК!Кичмата!А и шо ке ти е ливче за 2009?До тогаш ќе умреш за јадење-барај нешто побрзо.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
На кој свет мислиш?А ќе заврши твоето патување тоа сум сигурен-само да не биде порано од 11 октомври,лесно може да дознаеме-должината на патот по брзината на комбето од бардовци!:pos2:
sto e toa bardovci, nikoj ne bi mi objasnil, e bi bila dobra informacija za vo idnina?
 
Член од
21 август 2008
Мислења
376
Поени од реакции
27
Како не па ти-најдобрата информација!Тоа е многу важна институција што треба да ја изградите во 2036 тако звана лудница!Иначе се наоѓа во близина на скопје-имаме две такви-имаш избор!
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
A predhodno znaese so be na tie od idninata da ne im se brise sekavanjeto odma som napraat nesho?
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
A be ovoj da ne e onoj gatacot...Milan Radonjic!?:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom