Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
The person with the link is me.
05 November 2000 03:29

Pamela: 4.How is this world line different from your own?
Timetravel_0: For starters....the fact that I'm here makes it different. I've also noticed little things like news events that happen at different times, football games won by other teams...things like that. I would guess the temporal divergence between this world line and my original is about 1 or 2 percent. Of course, the longer I am here, the larger that divergence becomes from my point of view.

Кој датум сме денес?Или ова си го пишал пред 8 години а?:tapp:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Momentalno zadolzitelen e amgliskiot jazik bidejki Makedonija e vo Amerikanskiot del od svetot. Lugeto koi ja preziveaa vojnata pocnaa da ziveat se poblisku eden do drug poradi radiacionite faktori. Zivotot e skoncentriran kon familijata a potoa opstestvoto. Jas nemozam da se zamislam ako sum odalecen nekolku stotici kilometri od moite roditeli. Nema golemi industriski objekti koi proizveduvaat beskorisni proizvodi...

P.S. doznav za kajgana i drugite webstranici odkako dojdov tuka, 12 Avgust, 2008
Bace...jas sinokja se opiv....i uste se mislam dali sum uste pijan, ili ova e vistina sto go citam...:nesvest:

P.S.
Chuck Norris ziv li e uste?:pos2:
P.S.2
Kazi nekoe livce od idninata, da stavam vo kladilnica.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
da toa bese vo paradoksot koj me prefrli togas i vo toa vreme, za vreme na razgovorot so Amerikanskata vlada
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Гемиџи... се заебаваш, нели?
Те молам кажи ми дека не си толку убеден во својата генијалност заради тоа што конечно сконта дека чоекот се заебава!!! :tapp:
Не оставате човек да се порадува малце бе.....сабајлечки онака да се заебаваме малце...јас знаев дека е преварант туку барав „докази“ за да го уништам....де бе луѓе уште од сабајле сте сериозни....
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
you didnt close anycase, all you did is found something that doesnt make anysense.
Еми како нема смисла...?Како тогаш ти го пиша истиот текст....многу едноставно изгугла на интернет и тоа...а предтоа си го глеал K-Pax што ти ја дало идејата за ова да го наречам „патување“(trip)
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Не оставате човек да се порадува малце бе.....сабајлечки онака да се заебаваме малце...јас знаев дека е преварант туку барав „докази“ за да го уништам....де бе луѓе уште од сабајле сте сериозни....
Mnogu ste pametni, jas neznam od kako gi pronajdovte linkovite, no jas vetiv za dokaz lice vo lice, toa znaci nemate dovolno informacii...

P.S. Kazi mu "Hi" na pendrek
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Mnogu ste pametni, jas neznam od kako gi pronajdovte linkovite, no jas vetiv za dokaz lice vo lice, toa znaci nemate dovolno informacii...

P.S. Kazi mu "Hi" na pendrek
Еееее неможеш македонче да превариш,и не им требаат на админите многу информации да и стават кључ на темава а на тебе бан....ти ќе ја поздравуваш шољата коа ќе ти заврши трипот
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Пер кажи колку ке стигне нафтата бензинот, изгор е сега.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
jas rekov, nemora da veruvate vo mene, jas se zabavuvav i ke se zabavuvam dodeka ne mi dojde vremeto da si odam vo mojot svet.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
И кажи, зошто те мразел толку кумот па те крстил: Роно?

И дај сега кога си Busted прати слики. Далеку е 11 октомври (плус неработен ден)
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
jas sum inaku prv pat na nekoj forum, zabavno e, ke mi nedostiga koga ke se vratam.

P.S. ova mi dade edno "experience" ili idea za biznis vo mojot svet, zatoa sto nema.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom