Дали лепите постери во вашата соба?

I

Intex

Гостин
Немам и нема ни да имам постери. Ги мразам многу. Некако ми изгледа невкусно во соба слики од еден куп батки.
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
Само што си ги одлепив ми ја реновираа собата и сите ги фрлив а изгледа нема ни да залепам пошо од тие шо ми беа останале си ги увиткав новите учебници :/ ...и сеа треба да давам пари за списанија а тоа некако не ми оди па ке се изгребам за некој постер од братучеди не бива така празна соба не личи на мене тоа :)
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
Неам многу постери...т.е вратата ми е цела, а на ѕид иам 2-3...што многу си ги сакам и неги вадам!:helou:
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
ако залепам постер кај мене дома, мојата слика ќе ја лепат по бандери:kesa:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Од секогаш сум имал барем по еден постер еве сеа ќе прикачам слики ќе видите што имам на ѕидовите :)

 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
На вратата имам залепено голем постер од Trainspotting со уводните квоти. Имам уште неколку во план - Simpsons, Превртено и сл, али ќе видиме
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Постери.. Тоа е детско за мене. Инаку како мал лепев само од Бекам зш ми е стварно типот легенда инаку сега не сепак глупо е вака со постери уште..
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
само од NOFX, Explited, Casualties, Chaos UK и Ramones имам по еден.
од експлојтед ми е најбољи:

имав и МаЈца порано ваква... Експлојтед рулс.
 
Член од
10 ноември 2009
Мислења
50
Поени од реакции
2
Коа бев мал цела соба ми беше излепена со постери од Темпо, 70% Звезда останатото репрезентација на СФРЈ
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
Имав порано коа бев помала,сеа не..
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
порани сите имавме постери во соба онака шема беше :pos2::pos2::pos2: едвај се доагаше до постери, а сега не е интересно тоа, што сакаш слика од кого сакаш си наоѓаш на нет и не ти треба постер
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Не. Тапа ми е...

Си лепам добро сработени (мои) цртежи, графити, скици, карикатури.. на поголема хартија. :) Друго, не.
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Имам неколку постери во собата:Милорад Чавич,Новак Џокович,Каролинчето наше:),Шакира,Ана иванович,Макли Сајрс(иако тој и Шакира се вишка и кај и да е ќе летаат)и секако од Тоше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom