Девојка што менува дечки од исто друштво - лесна ли е?

Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Значи ако правиме муабет за девојка што од едно друштво со 5-6 машки била со 4 од нив за брз временски период лесна е и тоа како.Познавам многу такви...не се правам светица,но жал ми е за таквите.Ете се случува да си одиш со некој и се скаруваш и по подолго време навистина си се допаѓате со другар негов подолг период и не можеш против тоа...тоа е друга работа...се јади некако шо би рекле!
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
хмз ако смени еден ај ќе кажеш од љубов... ма да ги испореди сите е за тоа немам коментар... во секој случај мислам дека на никој нема да му се слоши:baeh:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Проклета да е таа курва што ќе раздели двајца или тројца другари:icon_lol:.И не,не лесна таа што му дава на цело друштво прелесна е.Искрено јас не сум многу промискуитетен и кога се укажува таква шанса не сакам да бидам во нејзиниот долг список.Инаку паролата туѓо сакаме свое не даваме не важи кај мене им сум ставил јасно до знаење туѓо нејќам(иако некогаш порано били туѓо)ама и кај моето да не чепкате оти крвава ќе биди работата.
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Samo ke uspee da go razori drustvoto nisto drugo,a dali e lesna.Pa samiot fakt sto go smuvala celo drustvo kazuva mnogu ,1 i e malce 2 prosecno 3 zadovoluvacki 4 idealno,5 group sex.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Лесна ли е онаа девојка која ќе сврти тројца од друштвото,со напомена „нека биде тајна“ (често користена фраза) и со нив е примвремено,се до моментот на нивно просветлување?
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Ако биде со цело друшто(големо друштво)лесна женска е :kesa:
Ако се смува со двајца само,тројца максимуммм не е:icon_lol:
Зш да можит машкиве така да прает и да се фраери,а женскиве лесни??Јас не го практукувам многу ова ама сепак мислам дека ако можит машкото , можит и женското.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Па ако можете се што може и машкото шо не идете у рудници да работите?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Лесна ли е онаа девојка која ќе сврти тројца од друштвото,со напомена „нека биде тајна“ (често користена фраза) и со нив е примвремено,се до моментот на нивно просветлување?
Лесна е.
 

VertigO

750ml ракија
Член од
11 декември 2008
Мислења
297
Поени од реакции
47
Ај разбирам ако ти дава, зашто да не земеш.. Ве боли кур за неа, бившата ве врти на мал прст ти лечиш комплекс на неа, гледаш глупа е, си направиш дневен мерак, ја понижиш во краен случај... Ај сетоа тоа ќе го скувам некако иако мислам дека не е во ред. Ме интересира вака од тие значи што би мувале некоја таква..:) зашто тогаш таа ја зборите дека е главна пичка, дека незнам какво тело има, и со тоа предизвикувате една верижна реакција и на другарот да му се присвиѓа и он да ја смува и така нареден и нареден..? И потоа типката добива титула на опсна цура во маалотои пошироко. Испаѓа дека сите паѓате на неа поради описот од предходникот.. Не ли мислите дека таа што сте ја сакале или што ве сака (вие знаете или не знаете) ќе и се тоа што поминувате време со една таква лесна глупача и би сакала да ви се врати да бидете заедно, или ќе продожи да ве свиѓа? Ако знам дека некој си го бутал секаде каде му се пружало, типките што неможам да ги смислам, сосема прекинувам се што сме имале пошто одвратно ми станува.. Се надевам дека некој ме разбира што сакам да прашам, посебно спротивниот пол :S Вие сте ми битни. :)
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Не.Ама сака се да си проба не-од тирамису до зелено јаболко in the row. Па после да си процени каде било повкусно.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Лесна е тоа и како...:toe:
- Ама ако некој до нас мушкиве мењава неколку женски од исто друштво тогаш тој е фраер а пак таа ако мењава е фока...:toe:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
[zEUs];2006296 напиша:
Лесна е тоа и како...:toe:
- Ама ако некој до нас мушкиве мењава неколку женски од исто друштво тогаш тој е фраер а пак таа ако мењава е фока...:toe:
Сонца бе... Фоката е доста слатка живина, така милна, срце е...:pipi: Он топик: Мажите кои се бават со фокарство, треба да се олабават малце, да ја сфатат еднаквоста во поглед на менување партнери и да си ја бутнат егоцентричноста и стереотипите под черга.

кога веќе таа решила да ги помине сите сТТТрамота е да ја одбиеш...:pipi:
Тебе убаво би ти било, другар ти да се фати со бившата ти? Еве , таа веќе не те сака, ама ти нејзе да. И оп, "другар ти" , ти ја зима пошто она е бомба и мисли дека може да ја ебне. Тоа е непочитување кон тебе. Непочитување од страна и на бившата ти и на "другар ти". Од каде знаеш дека таа решила да ги помине сите, од мој аспект, јас можам да ти кажам на тебе дека вашето друштво решило сите да идете со една, пошто немате избор ваљда(?!)... Или пошто цурата е доста добра, па не можете да го исконтролирате пропорционално и истовремено дотокот на крв и и меѓу нозе и во мозокот? :smir:

Ај разбирам ако ти дава, зашто да не земеш.. Ве боли кур за неа, бившата ве врти на мал прст ти лечиш комплекс на неа, гледаш глупа е, си направиш дневен мерак, ја понижиш во краен случај... Ај сетоа тоа ќе го скувам некако иако мислам дека не е во ред. Ме интересира вака од тие значи што би мувале некоја таква..:) зашто тогаш таа ја зборите дека е главна пичка, дека незнам какво тело има, и со тоа предизвикувате една верижна реакција и на другарот да му се присвиѓа и он да ја смува и така нареден и нареден..? И потоа типката добива титула на опсна цура во маалотои пошироко. Испаѓа дека сите паѓате на неа поради описот од предходникот.. Не ли мислите дека таа што сте ја сакале или што ве сака (вие знаете или не знаете) ќе и се тоа што поминувате време со една таква лесна глупача и би сакала да ви се врати да бидете заедно, или ќе продожи да ве свиѓа? Ако знам дека некој си го бутал секаде каде му се пружало, типките што неможам да ги смислам, сосема прекинувам се што сме имале пошто одвратно ми станува.. Се надевам дека некој ме разбира што сакам да прашам, посебно спротивниот пол :S Вие сте ми битни. :)
Тами, не можеш да знаеш кој кај си го има бутнато, ниту пак на која колку и влегле. Единствено, за себе можеш да си знаеш со сигурност... Од своја страна, мислам дека машките сакаат и цице и пице, летаат по некојгинареколлеснитедевојки, мислат дека ги "искористуваат"за една вечер, и со тоа мислат дека си го креваат егото... А жениве, после тоа зборат "Не можам педер, да идам со него, коа ќе ми текне со онаа дека идеше"... И пак се се врти во круг, се дискриминираме едни со други, сакаме некој да биде главен, некој да биде овцата, а другиот да стриже... Оној кој оди со "лесна" девојка, може без цензура да си ги припише истите атрибути кои би и ги дал на неа, затоа што-за секое грнче поклопче. С ким си, такав си:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom