Девојка што менува дечки од исто друштво - лесна ли е?

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Не се криви дечките ако сите ебат една,само доколку таа една е курва и се ебе за пари
Ти би сакал да ебеш девојче што сите твои другари ја имаат поминато и веќе ти имаат раскажувано разни искуства од настанот?
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
јас би сакал да ебам ДЕВОЈЧЕ (препорачливо е да е убаво..)...
толку...:tv:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
дечките се идиоти затоа шо ебеле некоја?:nesvest:
Па да,треба да бидеш идиот за да имаш секс со девојката со која твој другар одел.

Грешка на девојката е што се плетка со машки од исто друштво,затоа што како и да ја вртиш работата,пак она ќе биде етикетирана на крајот.
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Па да,треба да бидеш идиот за да имаш секс со девојката со која твој другар одел.

Грешка на девојката е што се плетка со машки од исто друштво,затоа што како и да ја вртиш работата,пак она ќе биде етикетирана на крајот.
штом се сплеткала со цело друштво зш јас да останам со прстот в уста?:nesum:
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
248
Поени од реакции
8
зш некој од то цело друштво можда ќе се разочарат и од тебе
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
штом се сплеткала со цело друштво зш јас да останам со прстот в уста?:nesum:
Ако си вистински другар,нема да се плеткаш со девојка со која он претходно бил.
Колку сте машките само алчни - Сите ебеле,зашто не и јас.
Мајку му,има толку многу девојки,зашто баш таа со која бил твојот другар?
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Ако си вистински другар,нема да се плеткаш со девојка со која он претходно бил.
Колку сте машките само алчни - Сите ебеле,зашто не и јас.
Мајку му,има толку многу девојки,зашто баш таа со која бил твојот другар?
Па ... Убава беше ебаго, што да се праи ... :)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ако си вистински другар,нема да се плеткаш со девојка со која он претходно бил.
Колку сте машките само алчни - Сите ебеле,зашто не и јас.
Мајку му,има толку многу девојки,зашто баш таа со која бил твојот другар?
и со уште едниот другар, и уште еден и уште двајца...:pipi:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
и со уште едниот другар, и уште еден и уште двајца...:pipi:
И кога ќе завршиш работа ќе ти рече:
-Знаеш што? Ти имаш најмал од цело друштво,а и најбрзо сврши....ама нема врска,битно сите сте си другарчиња,нема ваљда нешто да им замериш нив....

Па после тоа истиот муабет ќе го пренесе на сите другари:kesa:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
и со уште едниот другар, и уште еден и уште двајца...:pipi:
И?
Ти гледаш за себе или гледаш другите што прават?
Вие сте наивни и глупави што дозволувате да ве изманипулираат и да се мувате/ебете со девојките на вашите другари.

Од принцип не треба ништо да направиш со неа,а не да ја ебеш затоа што цело друштво ја ебело.

Тоа се вика беспринципиелност.
 
N

n/a

Гостин
А добро.
Јас имам едно прашање.
(адресирано до девојките)
Зошто како по некое неопишано правило,најголемиот дел од вас,и тоа уште поизразено ако станувало збор за некоја сериозна и долга врска ги бркате другарите на веќе бившиот ви дечко?

Само без стартни одбивања дека тоа е така молам,потврдено е неколкукратно досега,на дело.

Мојата маленкост би сакала просто да разбере малку повеќе за поривите за еден таков потег.
:toe: :back:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
И?
Ти гледаш за себе или гледаш другите што прават?
Вие сте наивни и глупави што дозволувате да ве изманипулираат и да се мувате/ебете со девојките на вашите другари.

Од принцип не треба ништо да направиш со неа,а не да ја ебеш затоа што цело друштво ја ебело.

Тоа се вика беспринципиелност.


ка ти се укажува шанса оти да не га искористаш
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
А добро.
Јас имам едно прашање.
(адресирано до девојките)
Зошто како по некое неопишано правило,најголемиот дел од вас,и тоа уште поизразено ако станувало збор за некоја сериозна и долга врска ги бркате другарите на веќе бившиот ви дечко?

Само без стартни одбивања дека тоа е така молам,потврдено е неколкукратно досега,на дело.

Мојата маленкост би сакала просто да разбере малку повеќе за поривите за еден таков потег.
:toe: :back:
Рече без стартни одбивања, ама морам.
Познавам огромен број на девојки кои имале долги врски и за чудо ниту една од нив не се залетала по другар на бившиот.
Расчистила со него и крај на приказната.
А за тие таквите, кои велиш ти неколкупати се покажале на дело, мислам дека е болна опседнатост со тоа како да му вратат на дечкото за прекинувањето, да го направат љубоморен, да сфати што изгубил и бла бла. Тоа им е можеби причината зошто се моткаат со другари на бившиот, не сфаќаат дека излегуваат глупави што имаат такви размислувања. Едно е да се заљубиш во другарот, тогаш барем според мене е оправдано.
Но, во толку многу случаи како што ти наведе да станува збор за љубов, чисто се сомневам. Друга е причината.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А добро.
Јас имам едно прашање.
(адресирано до девојките)
Зошто како по некое неопишано правило,најголемиот дел од вас,и тоа уште поизразено ако станувало збор за некоја сериозна и долга врска ги бркате другарите на веќе бившиот ви дечко?

Само без стартни одбивања дека тоа е така молам,потврдено е неколкукратно досега,на дело.

Мојата маленкост би сакала просто да разбере малку повеќе за поривите за еден таков потег.
:toe: :back:
Појма немам да ти кажам,јас прво ем што никад не сум ги погледнала другарите на моите бивши,второ што не сум имала озбилна врска.:)

Има девојки кои мислат дека така ќе се одмаздат за скршено срце,кој знае...Ама се разбира морам да потенцирам дека има и машки што прават така како што ти посочи во твојот пример.

Се разбира постапката е одвратна,ама ако такво нешто се случи,човек треба да се запраша дали навистина има пријатели.Зашто вистински пријател нема да се ебе или мува со бившата/бившиот на својот/а најдобар/а пријател/ка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom