Братот Љубе Патриотски пречекан

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
ABC АМАН бе човеку аман,имај малце усул!
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Абе Ризте, АВС се токми да биде претседник, па во Љубе гледа конкуренција..Затоа баботит..За него постои само мрчење..За него никој друг не си ја сака Татковината, освен тој...
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Абе за вас изгледа дека кравите најмногу си ја сакаат татковината,впрочем затоа во Индија се прогласени за свети животни.:helou:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Закон си, браво..
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.311
Поени од реакции
16.392
Абе за вас изгледа дека кравите најмногу си ја сакаат татковината,впрочем затоа во Индија се прогласени за свети животни.:helou:
Проклети да се шпионите, овој народ што го продале.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Абе за вас изгледа дека кравите најмногу си ја сакаат татковината,впрочем затоа во Индија се прогласени за свети животни.:helou:
Дај малку, ама малку, позитивна атмосфера поддржи. Гледаш на сите ни е драго и убаво и за Љубе и за Хунзите.
Аман те молам, дај остави не да си се порадуваме. Што те чини истото.
После некој ден, мавај со критики, песимизам, што знам што.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
265
Поени од реакции
18
ABC daj be batulec i ti kazi nesto pozitivno! so bilo ne e problem daj da slusnime nesto pozitivno i do tebe!
Ne e sala vistina te molam kazi nesto pozitivno so i se ima deseno na Makedonija makar bilo i najmala sitnica!!!!!
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Јас не ве оставам да се радувате,затоа што некако многу брзо го заборавивте Јохан или кој го “сматра“ Јохан,кога Братот Љубе ни е тука?Абе вие стварно сте биле “напалени“ само на она што ви сервираат?Ајде сега сите радувајте се 10тина години што Хунзите ви се тука,оти Јохан е во затвор и оти Али секој ден со Гвујо ќе пие кафе за да ви смислат нова приказна.:back:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Јас не ве оставам да се радувате,затоа што некако многу брзо го заборавивте Јохан или кој го “сматра“ Јохан,кога Братот Љубе ни е тука?Абе вие стварно сте биле “напалени“ само на она што ви сервираат?Ајде сега сите радувајте се 10тина години што Хунзите ви се тука,оти Јохан е во затвор и оти Али секој ден со Гвујо ќе пие кафе за да ви смислат нова приказна.:back:
Блазе нам „слепците“ кога имаме еден со едно око..Никој не го заборави Јохан, патот ни е изоден само половина пат..Но, не смееме да се порадуваме на слободата на Љубе?Или да го оставиме , како никој да не иди..Преслушај го говорот на Брат Љубе од вчера и ќе ти се разјаснат некои работи..Мрчаторење и со тоа што треба и со тоа што не треба...
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јас не ве оставам да се радувате,затоа што некако многу брзо го заборавивте Јохан или кој го “сматра“ Јохан,кога Братот Љубе ни е тука?Абе вие стварно сте биле “напалени“ само на она што ви сервираат?Ајде сега сите радувајте се 10тина години што Хунзите ви се тука,оти Јохан е во затвор и оти Али секој ден со Гвујо ќе пие кафе за да ви смислат нова приказна.:back:
А што имам бе во аватар бе тапикуров, мрчимудов АБЦ?
Аман ме нервираш кога се` преставуваш максимално негативно. Ми се бендисуваш, ти читам коментари и се, ама претеруваш бе.
Ко да си изгубил желба за живот, па сега на цел форум го шириш истото.
Не го заборавивме Јохан, ќе направам јас лично се, колку ми се можностите се разбира да му помогнам. И доста со тој дефетизам.
Работите ќе си дојдат на место. Сите да допринесеме.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
ABC bre...pezevenk nizaeden!
Stvarno ne istru site. Daj "zivti decite" odmori od ovaa tema malku, ne ne sak'ldisuvaj.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
574
Поени од реакции
14
АБЦ, не ги пуштај... само за веселби скокаат, а кога се пука бегаат...
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
АБЦ, не ги пуштај... само за веселби скокаат, а кога се пука бегаат...
Културни сме ние, какво пукање. Во новата европска средина, ќе нема никаква потреба од истото. Да се испазариме само.
И аман да не пишуваме на тема она кое не е пожелно. Пак ќе кажам. Оставете не да се порадуваме за Брат Љубе што е вратен после години.
И јас не сум во Македонија, но ми се полни срце што ни се врати.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom