Casi Angeles

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување
Ј

јовица11

Гостин
Kako vi fati oko serijava po prvata epizoda?!Mene bas prijatno me iznenadi,argentincite znaci se kralevi koga se raboti za teen serii!!!
Mnogu ubavi devojki,dobra gluma,,celata atmosvera vo serijata,sareniloto,prikaznata me potseka na Dizniev film.
Jas definitivno prodolzuvam da ja gledam:tv:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
А на шо TV почна серијата ?

edit: OK, нема врска: А1 :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
ок е, тоа што фатив изгледаше интересно, ама ко да краделе малце од Cinderella story и такви некои филмчиња:) ќе видиме понатака што ќе биде:lollipop:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
ali serijata ja staile za vreme rucek, a sto ako sum 2 smena?
nema repriza, zamsilete
dzaae ja staile
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Да бев некоја година помлад можда и ќе ја гледав. Некако веќе не ме привлекуваат teen серии.
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Jas ja gledav prvata epizoda, i zakon e!
Vprocem kako i site argentinski serii, ima smisla!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
825
Jaс еве до сега ја гледав и не ми остави некаков позитивен впечаток... Се трудат да бидат хумористични и смешни а кај мене тоа резултираше единствено со блага главоболка. За мене не, фала.
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.055
Kako vi fati oko serijava po prvata epizoda?!Mene bas prijatno me iznenadi,argentincite znaci se kralevi koga se raboti za teen serii!!!
Mnogu ubavi devojki,dobra gluma,,celata atmosvera vo serijata,sareniloto,prikaznata me potseka na Dizniev film.
Jas definitivno prodolzuvam da ja gledam:tv:
Убави девојки да има, ама каква добра глума не зезај, никаква глума нема, ја изгледав 2-3 пати и ќе ја гледам неделава па после ќе видам дали ќе продужам да гледам.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
da ne e ubo so ja stavile vo 2 satot porucek trebase da ja staet ko maldi buntovnici so bese vo 11.30 i repriza vo 3 satot porucek. a inace za serijava super e interesna samo so nikoja nema da bidit ko mladi buntovnici:)
 
Ј

јовица11

Гостин
Denes bese super epizoda,najposle doznavme sto se slucilo so Cielo ,kako zalutala vo sumata,so se desilo so majka i,kade e sestra i...Se poomilen lik mi e Malvina,ne za drugo ,od so e glupa,najsmesna e
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Toa i mene me nervira sto se trudat da kopiraat,edna ke im bide hit i posle site gi pravat vo toj stil.
Akapulko e milion pati poubava!!!
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
AKAPULKO E KOPJA NA BEVERLI HILS AKO NE SI ZNAEL/A!
A MENE PA ANGELI MI E 100000 PATI POUBAVA OD AKAPULKO!
 
Ј

јовица11

Гостин
i mene mi e angeli boja od Akapulko,angeli bar se drzi na imeto teen serija,a vo Codigo postal ne samo sto 25 godisnici glumat 15 godisnici tuku i serijata se zanimava so se samo ne so tinejdzerski problemi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom