Casi Angeles

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
добро бе луѓе , какви дегенски работи гледате, вчера ме тераше брат ми да изглеам една епизода и после мислев дека е полоша од моменталните избори.
не тупете мозокот со овие срања , погледнете си по некое убаво филм че или некоја американска тин серија , барем ви ја откриваат есенцијата на животот повеќе од оваа аргентинска глупост.
 
Ј

јовица11

Гостин
За љубителите на музиката од серијата еве ви линк да си ги симнете сите песни од Casi angeles

*Забелешка од админ: не смееш да оставаш шер-линкови на форум.



Koристи ПП.
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.055
Гледам еднаш неделно, не оти пто е добра, туку главната актерка ме пали многу, а оној Могли или како ида се вика кога ќе го слушнам ми се гади.
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Ja ја гледам серијава уствари почнав онаа недела значи иам гледано само неколку епизоди и според мене прилично е кретенска :toe:
али ај сега на распуст па барем тоа време го издвојувам да не седам пред пц:jaj:Инаку ништо посебно не ми е..не се нешто издвојува од другите тин серии :)

Убави девојки да има, ама каква добра глума не зезај, никаква глума нема, ја изгледав 2-3 пати и ќе ја гледам неделава па после ќе видам дали ќе продужам да гледам.
Има има :pipi::)
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Јовица, get a life бе човек. Прави нешто како нормално машко ебате, не ти овде секоја серија на памет ја знаеш.
Инаку, серијава не ја гледам. Да не го цитирам filipmakedonski, прочитајте, паметно си кажа човекот.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Главната глумица е само за во порнич...
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
MnoOOOoooooOOOgu degenska serija.
Samo za informacija ne ja gledam ni Akapulko no vo sporedba so ova gomno barem glumat ko normalni luge vo Akapulko!
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
542
Поени од реакции
15
pa soznam ja gledam ko ke ja nacekam, a da recam 2 satot e da ja gledam serijava ne....inace interesna e ....gi biduva za teen serii.
 

AquaCool

Sound Factory
Член од
25 ноември 2007
Мислења
144
Поени од реакции
0
Онака коа ке ја фатам..не е лоша за тепање време..али таа Мар каква е...:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Ова слатко ме изнасмеа дака Акапулко е копија на Беверли:pos2:
Lele ne miislev vo vistinska smisla na zborot KOPIJA, ali e rabotena po toj koncept, vo vid na telenovela...
Zatoa reziserot na Akapulko, dobil mnogu losi kritiki za serijava i zatoa veke nekoj period ne pravi telenoveli
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Lele ne miislev vo vistinska smisla na zborot KOPIJA, ali e rabotena po toj koncept, vo vid na telenovela...
Zatoa reziserot na Akapulko, dobil mnogu losi kritiki za serijava i zatoa veke nekoj period ne pravi telenoveli
Reziserot e Jose Alberto Castro istiot koj bese i na mega popularnata-Rubi!
 
Ј

јовица11

Гостин
Lele ne miislev vo vistinska smisla na zborot KOPIJA, ali e rabotena po toj koncept, vo vid na telenovela...
Zatoa reziserot na Akapulko, dobil mnogu losi kritiki za serijava i zatoa veke nekoj period ne pravi telenoveli
Najnova telenovela na Jose Alberto Castro e Palabra de mujer,koja zavrsi pred necel mesec vo Mexico,malku poveke informiranost drug pat,ako veke sakas da vodis debati
 

Kajgana Shop

На врв Bottom