A2 - Нов телевизиски канал на А1

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
A2 и кичево гледам има конечно
ама кабловскава е срање
сликата со антена да беше поарна ќе беше
појќе снег на екран одколку слика
јбг
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Неам глеано ич А2... Некоја програма шо како кога имат на телевизијава, постојт?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
И на МТВ е во изработка подолг период. :back:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
јупиии
Лалола :tv: :vozbud::vozbud:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

и на А1 и на А2 јас мислам да ја купат сите телевизии во македонија и да оди исто време :tapp::tapp:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
LALOLA ke ja ima samo na a2, za zal!!!!!!!!!!1 e taka da si znaete, ja se molam da ide malata rusokosa i na a1!!!!!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ти моли се да не завршиш Бардовци.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
едно прашање, што е тоа толку спомнувано ЛАЛОЛА
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
toa e edna prekrasna telekomedija, nesto fantasticno, bas ke se uverite vo ponedelnik koga ke pocne na a2...smesna serija e, uopste ne e slicna na spanskive serii, kade ima samo placenje.....treba samo i na a1 da ja stavat!!!
 
Член од
9 јули 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Eте моментално пуштив А2 и гледам дека БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ дошол во „СТУДИО 2“ па дискутираат овде нешто НАТО МАТО ....:tv:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Од колку е бе Лалола на А2? :nesum:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Од 17,00 од понеделник натаму :vozbud:Ајдее чекамее едвааај.Некој ке може да гледа некој не ке може :baeh::bip:
 
Член од
9 јули 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Немојте толку врева да кревате за тоа што ќе оди ЛАЛОЛА на А2.... Па и на А2 мора нешто да има интересно.... сите велите дека на А2 нема ништо .... а кога почнува да прави програма оваа Телевизија сите не сакате.... А за тоа што го немате овој канал, А2 т.е А1 не е крива... кабловските се криви... Мислам дајте стварно размислувајте конструктивно.... Сите велите на А2 нема ништо не чини ти реков ми рече... Па како сакате да чини кога не дозволувате да се прави програмата на овој канал? Тоа е моето мислење :tv:
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Немојте толку врева да кревате за тоа што ќе оди ЛАЛОЛА на А2.... Па и на А2 мора нешто да има интересно.... сите велите дека на А2 нема ништо .... а кога почнува да прави програма оваа Телевизија сите не сакате.... А за тоа што го немате овој канал, А2 т.е А1 не е крива... кабловските се криви... Мислам дајте стварно размислувајте конструктивно.... Сите велите на А2 нема ништо не чини ти реков ми рече... Па како сакате да чини кога не дозволувате да се прави програмата на овој канал? Тоа е моето мислење :tv:

aма нас во странство ни треба А1 ПЛУС а не А2 . на А2 само дават филмови на англиски јазик. па ние требаме да слушнеме и на македонски нешто. на А1 ПЛУС имаше повеќе нешто на македонски јазик. тое моје мислење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom