Фан Клуб: Шпанија

Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.891
Се појавија и нови предлози за знаме на Шпанија:



На чело со кралот Пол :pos2:
:pos: хахах....

--- надополнето ---

Арбелоа го најде ова видео на интернет и веднаш им го даде на своите другари од репрезентацијата за да ги мотивира :)

Супер видео за мотивација:)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
po oktopodot paul i krokodilot hari se javi deka spanija ke bide sampion,a po nego i sakira se javi i ona vika deka spanija ke bide sampion
ova ne e bas na arno
mnogu ja favorozirat spanija i igracite moze da letnat i holangjanite toa da go iskoristat
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
"What did people think ? That we were going to win every game 3-0 ? I can't believe what I am hearing sometimes. Do you not realize how hard it is? Teams aren't stupid, we're European champions. They all pressure us like wolves. There isn't a single meter, not a second on the pitch. We are passing faster and faster and faster. We're playing bloody brilliantly. Then there's the pitch and the ball -- I have spent the World Cup thinking, 'That's a good pass, only to see the ball disappear off in a different direction." - Xavi.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Се надевам дека од наредните првенства ќе гледаме една ѕвезда над амблемот.А составот како што гледате ќе биде истиот како со Германија.

 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Биче жустро! Снајдер че го зачутиме, ама од РВП треба да се пазиме, можи да изненади. Напред ги јадиме 100%!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Прашење е колку пати ќе ја допре топката Ван Перси :))
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Епа ајде момци, пред се нека има фер и добра иггра од 2 репрезентации, и секако нека победи подобриот. Иначе може да изненади Робин вечерва и да шибне голче некое :toe:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Од наша ќе има ама од ваша,знаејќи дека се таму копиљот ван Перси и подмуклото ван Бомел и не очекувам фер.Него за мене најбитно е Веб да суди наместо.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
^ Од наша ќе има ама од ваша,знаејќи дека се таму копиљот ван Перси и подмуклото ван Бомел и не очекувам фер.Него за мене најбитно е Веб да суди наместо.
Па да, али добро е не суди Росети:nesvest: ке ги изгореше сигурно !
 
M

mercenary

Гостин
Педро повторно добива шанса пред Торес.
Стартните единаесет:Касиљас,Рамос,Пике,Пујол,Капдевиља,Серхио,Алонсо,Чави,Иниеста,Педро и Виља.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Педро дава гол вечер:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom