Фан Клуб: Шпанија

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Гледам има отворено фан клубови за повеке репрезентации а нема за Шпанија.Сакам да прашам дали ова срањево Арагоњес уште не го поканил Раул да игра за репрезентацијата или?
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Немам информации за тоа, инаку поддршка за Европското првенство давам токму на Шпанија, имаат добар состав.
Инаку што се однесува, така на светски првенства, симпатизер на Бразил и на Шпанија сум, ама сега е европско и максимално за Шпанија.
Арагонес мора под итно да го повика Раул, би биле одлична двојка со Вилја.
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
so solidna igra 100% ke go zemat evropskoto
torres,villa,raul,iniesta,joakin,fabregas,marcena,casilas,tamudo,sena,ramos..........
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Еден од моите фаворити летово покрај Холандија и Турција.
Се надевам ке освојат.
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Еве уште еден фан на Шпанија :vozbud:

Се надевам дека ќе заигра и љубовта Раул летово :pipi:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.582
Поени од реакции
11.107
Јас слушнав дека ќе игра Раул!
А да, сакам Шпанија да освои ЕП!
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
Шпанија има добар тим али нема да стигне далеку според мене
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Еден од моите фаворити летово покрај Холандија и Турција.
Се надевам ке освојат.
Мило ми е што покрај мене има и други фанови на Турција...а и за Шпанија.Се надевам на успех и на двете репрезентации,а воедно тие две се и мои фаворити
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ако го земе Раул тој џибарот стар ќе ги подржувам максимално, ама и без него ми се фаворити.
А мислам дека е штета што и Гути нема да игра, знам што ќе речат повеќето од вас дека е неконстантен во формата, ама се работи за ЕП, натпреварување со многу помалку утакмици одколку регуларна сезона со над 60, доста е да му оди на 2-3 утакмици, тие можат да бидат клучни за освојување на медал на Шпанија.

Али јбг, зошто Гути кога може еден неверојатен Давид Албелда, кој се изнаигра по тренинг терените на Валенсија оваа полусезона, или пак зошто Раул Гонзалес кога го имаш неверојатниот Раул ТАМУДО, кој пред 1 месец се опорави од скршеница на ногата, но сепак тоа не нема да го спречи Арагонес да го изостави Раул Гонзалес, кој постигна преку 20 гола оваа сезона, но не е важно колку гола има постигнато, важно е да не игра во Реал Мадрид, се друго е во втор план. :kesa:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
А шо е проблемот со оној копиљ?Дека е бил тренер на Фарса и сега има предрасуди на играчите од Реал?
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
И ја сум за Шпанија на европсково ама сум против да се повика Раул. Добар беше првите 2-3 сезони после тоа живи на стара слава.Тој да им фати место на Виља и на Торес?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.163
Поени од реакции
44.907
Години уназад мој фаворит знам дека ова е “годината’’ Раул и Виља мислам дека ке бидат у полн ефект заедно со,Фабрегас и Иниеста,за позади Рамос,Перниа и мислам дека е јасно..
Зрели се уиграни и јаки се надевам на пехар летово
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
И ја сум за Шпанија на европсково ама сум против да се повика Раул. Добар беше првите 2-3 сезони после тоа живи на стара слава.Тој да им фати место на Виља и на Торес?
Абе каква стара слава 18 гола има дадено човекот оваа сезона...има 30 години а трча како мало дете секој натпревар има истрчано во просек 10 000 метри...можеби не е за прва постава неможе да им земе место на Виља или на Торес али би им бил одлична замена...во секој случај подобра од Тамудо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom