Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
OK
Literaturno: E slusaj go ovoj.Nace ti kolku godini si samo ova mi go kazi?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
OK
Literaturno: E slusaj go ovoj.Nace ti kolku godini si samo ova mi go kazi?

imam 17.Ali ocigledno nikoj neme svana.Jas kako fan na Feni najmnogu sum revoltiran od igrata nivna.Samo se ne mi bese logicno sto po ovoj poraz go isfrlivte Feni od bitkata za titulata.Pa i Strumica gubela od rab(33 razlika) pa nikogas ne sum rekol deka ste bez sansi za titulata.A jas bas sum prizemjen i znam deka vo Sabota ke bide mnogu tesko.Se nadevam so ogled na toa so ke nema publika vo Jane Sandanski ke ja davat Feni direktno.:smir:


P.S
ZA SITE NA FORUMOV
Kaj i da idete utre na izlet da si pominete ubavo:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А бе спортски е да се надеваш на победа во Скопје како фан на Фени,но вашата екипа по овој пораз е падната психолошки, за разлика од Работнички каде што играчите ќе дадат се од себе за да изиграат на највисоко ниво:smir:
Vo pravo si.Ali vo takvi momenti se gledaat golemite timovi.Bas toa ke bide test dali imame kapacitet za titula:smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Е нема грешка, се вас ќе ве дават. Па нека ја дават Мзт - Струмица што е битно оти нема публика.
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
Fala Nacka svanaame te nie ne se sekiri samo ti kazaame oti Feni ne e isfrlen od titulata ama nema da e sampion:toe:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
PRVO CESTITO ZA POBEDATA....A MORAM DA KAZAM DEKA PEDEROT GRNE NE MU TREBASE TOA SO GO NAPRAVI KAZUVA AERODROMSKO DETE E ZIVEE ZA MZT A VIDI GO SO PRAI ALI TOA NE MU SE OPROSTUVAA KE PLATI ZA TOA SO GO NAPRAVI
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Abe nie koga vi vikavme deka grne e edno obicne seljace , lopatarce. Krivo mi e samo kako lani ne go utepavme , imase obid za vleguvanje vo soblekuvalna od nasa strana ama od ednas niknaa zelkive
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Abe nie koga vi vikavme deka grne e edno obicne seljace , lopatarce. Krivo mi e samo kako lani ne go utepavme , imase obid za vleguvanje vo soblekuvalna od nasa strana ama od ednas niknaa zelkive
Ќе му се фатите за... добро си го доби Јане хохо :k*r::k*r:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ne bi rekol deka ke mu se fatevme ali aj ,samo mi e cudno sto tolku go idolizirate pederceto
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ne bi rekol deka ke mu se fatevme ali aj ,samo mi e cudno sto tolku go idolizirate pederceto
Ајдее незнаете што да кажете веќе за Грнето педер селан незнам што па погледнете го Јане каков е бе по педерска фаца здравје!!! Тимот ви е за пеза албанец ви игра во клубот ццц...Јадете гомна што е тука е Грнето го испука на Јане :.!.:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Слетај! Приземји се!
Риалити чек!
Со други зборови, не сте толку јаки, туку само (пре)многу среќни!
e mnogu sme srekni dimitrovski samo sto dojde se povredi a da bese on nemase da bideme premnogu srekni nego ke bevme prejaki
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ајдее незнаете што да кажете веќе за Грнето педер селан незнам што па погледнете го Јане каков е бе по педерска фаца здравје!!! Тимот ви е за пеза албанец ви игра во клубот ццц...Јадете гомна што е тука е Грнето го испука на Јане :.!.:
Па он не навива МЗТ:uvo:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Е што не му доликува ? Ти ја кажа вистината.

Неможете да прифатете дека за првпат во сезоната губите дома, и сега се вадите со тоа дека кошаркарите на Фени им ја дале победата и одгоре па и сами да си давале кошови.

Ај не треси глупости, којзнаа како се нервирале, а можам да и ја замислам фацата на Пешич и на еврејското копиле.:pos::pos:
ne vregaj u sponzor ej:star: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom