Виктор Канзури јавно маструрбирал и затоа е уапсен

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Бугарите пронајдоа политички мотивирано апсење на Виктор К.

21.04.2008 19:51
Бугарите пронајдоа политички мотивирано апсење во синоќешното приведување на Виктор К. кои според медиумите во Софија бил пробугарски ориентиран новинар.
Според македонската полиција, пак, тој вчера вечер бил приведен поради самозадоволување во интернет клуб во студентскиот дом „Гоце Делчев“ во Скопје, пред очите на многу присутни, но Бугарите од овој чин направија политичка драма.
Медиумите тврдат дека доцна вчера Виктор К. бил приведен во полицијата и се уште не е пуштен. Бугарскиот конзул Венцислав Цветанов во Македонија одбил да го коментира настанот.
Инаку Виктор е еден од учесниците на настанот кога се откриваше бистата на Тодор Александров во приватна куќа во Велес и присуствува на сите помени на Мара Бунева во Скопје.
Според софиската новинска агенција бугарското ВМРО веќе побарало од македонските власти да помогнат во пронаоѓање и ослободување на новинарот.
Во меѓувреме Виктор е пуштен на слобода и ќе заработи кривична пријава за задоволување на полови страсти. Откако бил пријавен и приведен во полицијата веднаш го препознала една девојка која била присутна во интернет клубот.

http://a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=92134

:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Додека не прикажат пинцета и лупа како доказ дека имал со што да си го види и со што да го дрка тоа педерче , јас не верувам :nenene::pos:
 
N

n/a

Гостин
Болен човек да коментираш...
све у загуба ќе идеш.
И да го тепаш не бива.
:toe:
Удри гомно да ти смрди раката.
(омилената поговорка на дедо ми за такви сподоби)
За него и такви слични јас си имам еден стих:
Пре их пуштали за викенд...
сад их пусте право пред камере...
:toe:

Него што ми беше зборот...
Јас,верувајте ми имам едно јако предчувство што скоро никад не ме изневерува.
Чесен збор.
И на основа на реторика,начин на размислување,бранење на ставови може да сконтам...онака...со кого си имам работа.

И ако овој не е нашиот браинбуг...
ќе треба да ви се извинам и да ве частам по пијачка сите.
Ај поздрав.

п.с Едно време ЕКВ пееја:
Људи око мене...људи око мене...
али како поминува времево...
се повише искача:
Луди око мене...луди око мене...
:pop:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да ти ебам еј...гарант сега и Бугарите, а и авторот на темава се каат што толку го разгласија настанот, надевајќи се дека зад апсењето стојат некои политички мотиви, а испадна дека Вики бил обичен дркач кој не може да контролира нагон, па го извадил во сред интернет кафе.

Реков, за да може соодветно да ја коментираме темава, мора да почекаме за причината. Така и испадна.
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Треба да се дознае на што дркал типов :pos2::pos2:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.532
Поени од реакции
47.920
Треба да се дознае на што дркал типов :pos2::pos2:
изгледа на тип што може го плеска на Доста hihihihi

Сеа од Бугарите ке се изнаслушаме изјави ““монтиран случај’’,“немање новинарска слобода’’,“ недемократичност’’ дрн дрн јариња...
Плаче за прогон ајванов

:drk:--прв пат најдов права примена на смајливо haha
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Леле ќути


Каков СРАМ .. сега имаме јасна слика за бугарските стипендисти, услов- манијаци.

И после некој таков шизо со тија рацете крастави вее Блгарски знамиња на кеј ббљљаааккккк

П.С. Којзнае какви оргии паднале кај Драги Каров бугарофилот од Велес, се надркале типциве... ама онака ПОШТЕНО :pos:
и после сеансата..по некоја патриотска б’лгарска песна..
в маструбациата е силата!

Треба да се дознае на што дркал типов :pos2::pos2:
На подфорум Историја :pos::pos::pos:
 
N

n/a

Гостин
А мал МИЛИОН пати им имам повторено на бугарите...
И тука на форум и дур им бев таму у живо...

А бе какви глупости зборувате...
аман од вас.
Престанете со пропаганда и со таа вашата квази-историја...
и сами откажете се од тие што макс. пресметано се декларираат како бугари во Македонија.
(или се сељанчаана невидена која што на тој начин сака да се издигне во општеството,или се фрикови разно-разни).
Еден од најдобрите ми другари ми е полу-бугарин и никогаш никој и ништо не му рекол или замерил и ни е дел од екипа,одсекогаш и засекогаш.
НЕ !
Вие ги тероризирате луѓето со бугарска национална свест.

Е добро чим така.Ем нема да може да напредуваме реално у ниедна сфера на соработка(а има мал трилион возможности),ем ке постои омраза и подценување помеѓу нашите два народа...
ем-еве ви ги на показ малтретираните и угнетени граѓани со `бугарски произход`.
:kesa::kesa::kesa:
Фрикови.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Со МАСТУРБИРАЊЕ во одбрана на Бугарските интереси ! :pos:


ПС. Уште ли ќе го браниш бе хаха да не случајно се оргијакавте кај Каров дома со Каракачанов у подвезици?
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.671
Поени од реакции
5.354
Абе, овој види го ти..Јас мислев дека издава пасоши тој што праел..Канзи, ју ноти ноти бој!lol
 
N

n/a

Гостин
Со вакви глупости ништо не ке му направите на Виктор ! :helou:
А бе идиоте...
-ако некој сака да му направи нешто да го снемало преку ноќ дур си кажал А.
(смешно-жален е,и е доказ дека психиатриските установи кај нас не си ја вршат доволно добро работата).
-а колку до него самиот и ред такви како него што сте ги `одбрале` и впрегнале во великобугарската пропаганда (каков срам за вас самите :kesa:) - ќе цитирам само една мудра реченица:
Сто будали не можат, толку колку што сам може да си нашкодиш.

Меѓудругото...рацете подалеку од гаќи барем додека дискутираш со мене !!!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Обединетото мастурбирање прави силата : )))
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Да бехте барем измислили нешто по-убедително ! Ептен не фашта декиш това ! Ке ви се смејат сите ... :baeh:
Тука си во право ништо ново , да не бевте само дркаџии жените ке ви седеа дома , а не да ги прибираат по кафаните и рестораните во Македонија :pos:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.671
Поени од реакции
5.354

Nekako ne mi izgleda kako manijak, so znam...gromziveli:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Не знам кој кого прибира ?! :uvo:
То се гледа убаво на опашките за пасоши ! :baeh:
Не се разбираш ништо , тие бугарски пасоши се земаат од 2 разлога.Првиот е да ги појачаме браќата од пиринска Македонија со гласови на избори.Вториот е проект на вашата бугарска влада , после податокот дека татарскиот ген све почесто ви излегува во народот , со тие пасоши увезувате племенита сперма од антички македонски народ. Мисија нешто слична на таа што ја имале Кирил и Методи , кога ве описменувале , само ова е од друг аспект , ви ги пегламе чувашките сурати:baeh:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom