Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Vo vojska na nekolku pati i tipicniot odgovor za nivnoto prasajne (a bre aman coek so e to borija)se falam :lol: bese a be begaj ottuka sejlacino ni edna.Malce neprijatno am ne mi bese mnogu sram(imavne i grupni mastrubirajna vo zgradata v skrivnica) znaci otrpnata mi bese kozata i mi bese filmot i"i drkajne e sex"
koga sme veke tuka:
ako ste vo zatvor dodeka se banjate vrzete si go sapunot okolu vrat deka ako vi padne i se navednete tesko vas...
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Второто...не сакам да коментирам повеке:kesa:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Не ме имаат фатено и никогаш не заклучувам...Не знам...сТреќа :pos:
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
Heh kakva tema ... mene ednas i mn mi bese sram i posle od sto mi bese sram za malce ke pocnev da si placam ... a bev kaj decko mi doma, tatko mu upadna ... sramota covekot edvaj mozam da go pogledam od togash hihi :D
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Гзлак сум не ме фатиле додека тоа ми беше у мода:)
 
Член од
26 јули 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
вакви случки илјада иам... :drk:
еднашка,кај еден другар дома 5-6 другари(мала група педера :D) ги чекафме женските,и ај шо ке праиме?ке дркаме.И само дркаме ние,доагаат женските,и се праат демек не гледаат ова она,ние тури му курот,мртви ладни продужуеме(сите пред свршуене)и само една типка вика,аман бе доста престанете!и другароф со курот надрвен и иде накај неа и и вика- дојди ваму мори да ти кажам јас на тебе доста и ја брка со курот!!!!:pos2:
другпут,на баскет летен камп дркаме у соба и влага типка у соба,другароф свршуе,само што влага она и ја глеа буквално спермата како лета накај неа

исто така , пред некој ден, јас куртон немаф кај да џитнам и го остаиф у прибор од школо ( не го користам па ради тоа ),и мајками нешо ми чачкала барала цигари да неам и само ми се убацуе
друг пут куртоните да ги џиткаш :pos2:
а исто така,еден другар,мајка има БОМБА,и јас идам кај него дома,ја глеам онаква у пижами ме возбуди ептен,му викам на другароф идам у ВЦ ептен ми се сере,влагам дркам дркам,само што свршуем мајкаму влага до вц,срека испадна ко да сум мочал нишо поише :D
:drk:







Hahahahahahhahahahahahahahha...lelellel :))))))))))))))))))))))))))
Prikazni za pametenje :drk: hahahha :)
:smir:
 
Член од
2 август 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
хаха ме немаат фатено.. од кога ке заврсис работа тогас поцнуваат да влагаат ке пиес кафе ке јадес ова она:pos2:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Со бившиот не фати мајка му, а и ние со сиот памет, вратата од собата отворена, и жената си влегува дома и има што да види. Не знаев кај да се свртам тогаш :)
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
дефинитивно најдобра тема на цел форум се скинав од смеење.:pos2::pos2::pos2: а иначе мене до сеа не ме фатиле,еднашка сум заборавил да фрлам остатокот од работата и татко ми да ти види тоа и утредента шо е тоа бе хартијата кај компјутерот??? и ја готово одма ми текна ливчето спортска тоа ли?? не се праи наудрен знаеш што ти зборам. и после тоа недела дена РЕМЕТ. порки до сеа ми фатиле 43863426340972346 пати и за тоа сум добивал РЕМЕТ. само брат ми сум го фатил како го пердаши на неколкупати
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Бев кај еден другар дома со една цура и праеме муабет ова она. Мене ми се присака многу, како ми се надрвил чудо едно. И велам на цурава да идеме во другата соба ама не му кажав на другарот што ќе биде бидејќи беше во WC. И почнавме ние така убаво, ми се качи цурата одозгоре и почна да јава. И влегува другарот(кај него во детска бевме ние) и не гледа и само рече СРЕЌНО:pos2:
А бе не можев да се соземам од смеење. Јас гајле немав ама девојчето не можеше после тоа во очи да го погледне:helou:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
За среќа не. Не ни сакам да помислам што би било доколку ме фатат.
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
:helou:јас сум престар за оваа тема ама ајде да се претставам:kesa:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
досега за среќа нееееееееее...
али биле блиску мајка ми и татко ми неколку пати кога :drk: а за др мал сум :pos::pos::pos::pos:
не бе... кај ќе ме фателе ко си се пазам... :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom