Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
ако ви текнуе пред 8-9 години на македонско радио имаше еден џингл или како и да се нарекуе го пуштаа пред да кажат колку е саат.. такво едно со ѕвона така морбидно.. ај ако му текне на некој од постариве и ако го има нека го подаде навака
и уште нешто... малку олд скул нумера.. i like big buts (baby got back) само не од јутуб конвертуена
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Уште еднаш да замолам некој да ми ја прати Zuccero-My love, пошто таа што ми ја пратија не чинеше... :jaj:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Да не случајно некој ја има Како вардар ќе дотечам преработката во рок верзија не ми текнува од која група е преработена, ама знам дека ми е ептен здрава! PLS!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Да не случајно некој ја има Како вардар ќе дотечам преработката во рок верзија не ми текнува од која група е преработена, ама знам дека ми е ептен здрава! PLS!
Ако ја има некој нека ми ја прати и мене, немора да е во рок верзија, оргиналот нека е а ако ја имате и во рок верзија може да ми ја пратите. :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ако може од Фани, понова песна се вика нешто Исто како он или ист си како него, па вика лето зима, нешто така иде...:)

И Love is wicked - Brick and Lace?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Ако може од Фани, понова песна се вика нешто Исто како он или ист си како него, па вика лето зима, нешто така иде...:)

И Love is wicked - Brick and Lace?
За неколку минути двете :)

Едит: Пратена, провери профил
 
В

Вори

Гостин
Ако може некој да ми ја прати песната од Филм(не знам како се викаше,али ја пееја Игор,Критијан,Андреа и Ивана на ОТ,во финалето)
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
11
Ја има некој од Roger Brothers - Во наши раце?

не е кујзнае шо песнава, али нешо ми треба :kesa: фала
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Delirious - David Guetta и ми треба една песна техно/денс/хаус така нешто е.. и вика цело време нешто пим пам пам парампа! пампарампа :pos2: да не знае некој како се вика? (Ако ме разбра некој)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom