Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Колку ми значиш - Ареа и од Ронан Китинг мислам дека се викаше песната Лајф ис а ролеркостер нешто така. Ги има некој?
Некој? Колку ми значиш ми дадоа линк, ама нешто не беше како што треба форматот, па затоа прашувам.

И уште една песна Hallelujah мислам дека се вика од Sarah Brightman баш ја даваат на Антена 5 често.
 
В

Вори

Гостин
Дај некој нека ми ја прати Рибља Чорба-Љубав овде више не станује.
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Некој? Колку ми значиш ми дадоа линк, ама нешто не беше како што треба форматот, па затоа прашувам.

И уште една песна Hallelujah мислам дека се вика од Sarah Brightman баш ја даваат на Антена 5 често.
Пратена.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Често ја вртат песната на антена, од Олгица (Христовска) е ако не се лажам, а во текстот најчесто се спомнува "за последен пат", ваљда така се вика и песната, ја има некој да ми ја прати?

И ако на некој му текне како се вика или уште подобро ја има и ми ја прати песната од CYA, текстот беше нешто како "рипај, цело село нека игра"..

Фала.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
барам песна, ја вртеа(и сеуште ваљда) на сити и/или антена. појма неам од кој е и како се вика, само можам да ви ја опишам =) слична е на duffy - stepping stone, таков некој ретро глас, женски, со убаво ритамче... би дал и дел од текстот, ама не запамтив ни еден збор :pos:

ако знае некој на што мислам, нека прати пп или на профил нека пише =)

п.с. и уште една, пред некој месец се вртеше, имаше нешто во рефренот "...my little toy gun, la lalala laaaaaa" итн =)
тенкс.
 

Valerija

I'm like an Angel
Член од
23 октомври 2008
Мислења
211
Поени од реакции
5
Temptation Arash feat Rebecca
..кој можи да ја најди Хитно е :kesa:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
3
Да не ја има некој новата песна на Владо Јаневски што ја вртат на радио во последно време? незнам како се вика:toe:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Да не ја има некој новата песна на Владо Јаневски што ја вртат на радио во последно време? незнам како се вика:toe:
Ако мислиш на ``Од овој ден`` ке стаса на профил

Temptation Arash feat Rebecca
..кој можи да ја најди Хитно е :kesa:
И ти почекај ке стаса на профил
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom