Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
here comes the rain again ремикс некој на антена го давет...
баш сега пејт... :vozbud:
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
here comes the rain again ремикс некој на антена го давет...
баш сега пејт... :vozbud:
Најдов една незнамдали е таа што ја бараш..не ми се трчаше до радио да пуштам да видам дали е истата...ако не е кажи да побарам друга....ке ти ја лепнам за некоја минута на пп:back:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.952
Ај вака,значи незнам која песна барам ама ми треба некој хит на антена 5 што бил,значи не овој што е сега туку пред овој:toe:
Фала :)
Po se izglea ista pesna barate so Alien_sr. Na PP ke vi ja pratam, pa proverete dali e toa toa ... !!!* :wink:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не е оваа,и на таа што ја барам е исто женски вокал ама друго ништо не знам,освен тоа дека хит во јули изгледа била на антена5:smir:
Да мислам оти беше од некаде 17 јули до 27 јули
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Има една песна што ја даваа на Антена,мислам дека Storm се викаше?
Ако ја има некој да ми ја прати.:smir:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Епа могуќе иста да бараме..И ја мислам дека тоа време беше оваа хит :)..не е оваа Сторм 4I4
На мене тоа ме збуни. Беше power play во јули кога бев на одмор во охрид, на секој час ја даваа. Сношти случајно пак слушам: Antenna Power Play и пак таа песна!?
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
На мене тоа ме збуни. Беше power play во јули кога бев на одмор во охрид, на секој час ја даваа. Сношти случајно пак слушам: Antenna Power Play и пак таа песна!?
Абе види ја не ја барам за мене затоа неам појма ни кога било ни што било туку ми ја побараа ако можам да ја најдам и тоа беше се што ми кажаа :) Ама мислам дека сега е друга на Паувр плеј не е таа :)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Абе види ја не ја барам за мене затоа неам појма ни кога било ни што било туку ми ја побараа ако можам да ја најдам и тоа беше се што ми кажаа :) Ама мислам дека сега е друга на Паувр плеј не е таа :)
Барем да знам како се вика песната или кој ја пее другото лесно е.
Одма ќе ја најдам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom