Понеделник 31 март 12:00, митинг пред парламент, да се спречи предавството!

Статус
Затворена за нови мислења.

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ооооо ПРОПАГАНДА, ПРОПАГАНДА!

ОВДЕ НЕ УСПЕВА ПЕРЕЊЕТО МОЗОК!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Vlezot vo Nato ni e edinstveniot spas koj moze da ja obezbedi idninata na nasata drzava .
Дали тоа Бранко Героски добива естрогенски напади?

Олимпија па се пишал. Сачувај боже.
 

Станоја

The Patriot
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.322
Поени од реакции
29
da tocno , ke dojdeme pred parlamentot no znaete zosto za da go podrzeme posledniot predlog na Nimic , a znaete zosto ke go podrzeme, za VLEZ VO NATO , ZA VLEZ VO EVROPSKA UNIJA , ZA MAKEDONIJA BEZ VIZI , ZA BOGATA MAKEDONIJA, ZA NAMALUVANJE NA NEVRABOTENOSTA, ZA POGOLEMI PLATI , ZA PODOBRO UTRO NA MENE I NA MOITE DECA.

Narode Makedonski razbudete se, dosta so toj lazen patriotizam , zarem ne gledate deka makedonskiot identitet poleka no sigurno go gubime so albanskoto malcinstvo, so nezavisno Kosovo, so bugarskite pasosi i drzavjanstva.
Vlezot vo Nato ni e edinstveniot spas koj moze da ja obezbedi idninata na nasata drzava .

НЕ УМРИ МАГАРЕ ЗА ЗЕЛЕНА ТРЕВА!!!
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Такви испрдоци како мислењето на копиљот погоре, и агентот „олимпија“ само дополнително ја зацврстуваат решителноста кај народот во нивниот став.

Bring it on, assholes!

Деце комунизма и ренесансе.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Деце скинатог куртона, брату Гоцка :)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
da tocno , ke dojdeme pred parlamentot no znaete zosto za da go podrzeme posledniot predlog na Nimic , a znaete zosto ke go podrzeme, za VLEZ VO NATO , ZA VLEZ VO EVROPSKA UNIJA , ZA MAKEDONIJA BEZ VIZI , ZA BOGATA MAKEDONIJA, ZA NAMALUVANJE NA NEVRABOTENOSTA, ZA POGOLEMI PLATI , ZA PODOBRO UTRO NA MENE I NA MOITE DECA.

Narode Makedonski razbudete se, dosta so toj lazen patriotizam , zarem ne gledate deka makedonskiot identitet poleka no sigurno go gubime so albanskoto malcinstvo, so nezavisno Kosovo, so bugarskite pasosi i drzavjanstva.
Vlezot vo Nato ni e edinstveniot spas koj moze da ja obezbedi idninata na nasata drzava .
Алоо, кога мајка ти ти вика да се лечиш, татко ти ти вика да се лечиш, пријателите ти викаат да се лечиш и ја сеа ти викам да се лечиш, зашто не го направиш тоа?
 
N

n/a

Гостин
Znaci...batalete razno-razni Olimpii i Olivi (mislam na onaa `lepoticata` na Popaj) :pos2:
Mani gi...nema opravanje.

Nego...daj vie site dobro odmorete se.
I utre vo 12h...
site bidete pred parlamentot na R.Makedonija.

I pokazete im na onie koi sto uzivaat privilegii vo vase ime...
deka nesmeat i ne moze da ja pogazat i pominat
CRVENATA LINIJA ZA CIE STO POGAZUVANJE NIKOJ NIKOGAS NE IM DAL LEGITIMITET .

IMETO,NACIONALNATA GORDOST I IDENTITET...
prosto...ne se na prodazba.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Со очилата La Espanola а другата е Crazy in Love (се надевам неам печатни грешки во пишувањево).
А го имаш и Точкест во позадина.
ахааааааааааааааа :vozbud:
ама Crazy in Love се скрила со знамево да не мојт чоек да ја видит:pos2::pos2::pos2:
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Абе неможам да сватам нешто лугето гинат за правата на животните за правата на мајмуните .
А овде на формот има луѓе кој и срам да се кажат дека се Македонци
се и е исто ( тоа е остаток од Титова е*ана држава во која цело време Македонцие беа понижувани)
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
245
Поени од реакции
17
Јас се спремав за утре и се се надевам дека нема да има потреба за изненадувања...

Белки овие народниве изедници сериозно си сватија дека пепел ќе станат за погрешно стиснато копче...

А за геро гнидата башка лонец се спрема...:tapp:

ХА ХА ХА
 
Член од
15 мај 2006
Мислења
25
Поени од реакции
19
Neka e srekno utre. Bi bilo super da se organiziraat i studentite vo Skopje da dojdat.

Edno ime, eden zivot: REPUBLIKA MAKEDONIJA. Ni poveke ni pomalku
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Sto i da kazam ke bide odvise, sekoj koj se oseka kako Makedonec neka dojde utre.

 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
Молк по средбата Црвенковски - Груевски

30.03.2008 23:24 Средбата на македонскиот државен врв, на која требаше да биде изграден конечниот став за последниот предлог на Нимиц, заврши без да биде соопштено каков бил исходот.
Според извори на А1, утре ќе биде издадено официјално соопштение за заклучоците на средбата.
Во текот на утрешниот ден треба да биде одржана и средба на лидерите на најголемите политички партии, на која ќе биде донесена одлука дали ќе се свика собраниска седница за да се расправа за предлогот.
Доколку се донесе одлука за седница, таа најверојатно ќе се одржи во вторник.
На денешната средба присуствуваа претседателот Црвенковски, премиерот Груевски, министерот за надворешни работи Милошоски и преговарачот Димитров.




ovie navistina mislat da se zaebavaat so narodot. samo da ne se sluci vo vtornik ili koga i da ja odrzat taa sednica ako voopsto se osmelat, da ne mozat da izlezat od parlament. vaka moze ke bide podobro, da se ohrabri narodot so mitingot utre vo 12 casot, da izleze koga i da e da protestira protiv ovie skotovi.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Stom taktiziraat so vremeto na odrzuvanje na sednicata toa pokazuva deka se plasat od narodot.

Znaci planiraat VELEPREDAVSTVO!

Kade kje se skrijat??? Kadeee???

Ke bideme tamu denonokno!
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Slobodno pred Sobranie, tie skotovi rabotat za narodot. Ova e nasha zemja, slobodni gragjani sme i nema shto da se krieme.

Ako reshile neshto pogano, a vo vtornik ne daj Bozhe i formalno izvrshatreshat velepredavstvo, se znae shto sleduva ponatamu za niv.

Podobro neka raspushtat i Sobranie i se drugo za da nema koj da potpishe. Inaku teshko niv.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom