Пинг-Понг!

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Еми ако сакаш да напрааме една игра (П.С Ного голем комарџија сум и се нервирам оти сите мои другаре се такви па така да ако сакаш на парички со 7предност за тебе до 11 на 3 сета ... искрено питам )
А бе ти си комарџија бе друже али ја не сум :) Не е работата у парите еве да помислиш бега од кладба али пинг-понгот го сваќам како игра дружба и секад кога играм со другарите играта ја играме у позитивна атмосфера у заебанции не гледаме кој што тепа.А оваа предност што ми ја даваш или си толку сигурен во себе дека те бива или мислиш дека јас сум дрво :) Значи сакам да кажам друже може да се собереме кејфски неколку форумџии не иде само двајца да се собереме едно 6 души заебанција лево десно.Здравје некој ден :)
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
А бе ти си комарџија бе друже али ја не сум :) Не е работата у парите еве да помислиш бега од кладба али пинг-понгот го сваќам како игра дружба и секад кога играм со другарите играта ја играме у позитивна атмосфера у заебанции не гледаме кој што тепа.А оваа предност што ми ја даваш или си толку сигурен во себе дека те бива или мислиш дека јас сум дрво :) Значи сакам да кажам друже може да се собереме кејфски неколку форумџии не иде само двајца да се собереме едно 6 души заебанција лево десно.Здравје некој ден :)

Епа може да се собереме ајде ... кога ќе дојдам некој ден во Скопје ќе играме ... (а за предноста сум сигурен дека и со 10 ќе те тепам само раката да не ми се фате хихи ) Сигурен сум во тоа пошто тренирам веќе 7-8 години и сум меѓу 1/10 во македонија :smir:(не е пофалба пошо 5 сум )
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Епа може да се собереме ајде ... кога ќе дојдам некој ден во Скопје ќе играме ... (а за предноста сум сигурен дека и со 10 ќе те тепам само раката да не ми се фате хихи ) Сигурен сум во тоа пошто тренирам веќе 7-8 години и сум меѓу 1/10 во македонија :smir:(не е пофалба пошо 5 сум )

за тава кога играме јас и ти ти давам предност 10-0 и те тепам 10-12 (мала шала ... заебанција беше) ..... иначе тава шо го кажах е обратно он на мене ми дава предност 10-0 и губам 10-12 и тава само со сервис ме тепа :vozbud: и скарфејс не се нафаки да играш со него оти ке те напраа мелено месо ... ного е јак ...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Добро знае ли некој асален пинг понг клуб во Скопје... Бев во федерација, ми дадоа броеви ово оно, и накрај заглавив на бројот не постои:nesum::nesum: Неам играно одамна ама ке ве скинам сите:baeh::baeh:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Добро знае ли некој асален пинг понг клуб во Скопје... Бев во федерација, ми дадоа броеви ово оно, и накрај заглавив на бројот не постои:nesum::nesum: Неам играно одамна ама ке ве скинам сите:baeh::baeh:
... Има многу клубови во скопје ... Вардар , Ѓорче Петров, Фармахем, Работнички ...

П.С не верувам да ме тепаш на мене ...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
А знаеш локација, пошо малце постар сум ја:nesum::nesum: ќе се видиме низ мрежа еден ден хехехе
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
У ходникот, одма после влезната врата на моето школо, поставиле 2 пинг понг маси, после сакаат учениците да им одат на часови.. Мало сутра.
 
С

Спенсер

Гостин
Да прашам,каде во Скопјево има пинг понг маси??и која е цената?? утре мислам да одам до партизан да поиграм,па дајте и други алтернативи.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Да прашам,каде во Скопјево има пинг понг маси??и која е цената?? утре мислам да одам до партизан да поиграм,па дајте и други алтернативи.
ти пинг-понг не се ФОЛИРАЈ.

п.с ќе ги искршиш топчињата
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Ајде бе турнирче да опнеме...... Немам играно 6 месеци, ама желен сум
 

Kajgana Shop

На врв Bottom