Татарите ни доаѓаат на гости...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
дојди ти го искинам тој сурат татарски , дојди да се прошеташ и јави се

GORAZDS

Mersi za pokanata.Ako dojda ti garantiram che moga i v liceto da ti pljuvam i nishto nema da smeesh da mi storish oti si strahlivec.:helou:
КЕН ЛИ дојди ти само , и котек ке јадеш и ке му фрлиме нешто на Боки 13 да ебне , татарско газе , ке се стопи Боки:wink:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Dorde chekash mojto dupe da dojde go davaj tvojto,da ne gubi sportska forma.:vozbud:
Не се секирај има бугарки колку сакаш , ефтин фитнес , стално сум во форма , ај да не ти мешам фамилија на форумов.
п.с гнидо јас ти пишав на пп , ако имаш нешто пиши и ти таму .
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Dorde chekash mojto dupe da dojde go davaj tvojto,da ne gubi sportska forma.:vozbud:
Бугар, не се разбирам во машки гзови како тебе, ама нели викате дека сите сме Бугари и имало стотици илјади свесни за тоа Македонски Блгари. Ако е така зошто увезувавте 100 Бугари од Тарарија, а од цела Македонија имало само триесетина Македонски Блгари, од кој пола ставиле во џепчето 1000 евра :toe:
 
Член од
7 февруари 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Не се секирај има бугарки колку сакаш , ефтин фитнес , стално сум во форма , ај да не ти мешам фамилија на форумов.
п.с гнидо јас ти пишав на пп , ако имаш нешто пиши и ти таму .
Tuj lajno de go izsra na PP pisane li beshe?Sorry ne sam razbral!
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Е слепци бе! У еден двор ве собрало!:vozbud: И тоа сосе Куромалов и остала банда! Два грама мозок да се немало! Клошари едни! Ние и ден денес сме Американци за вас бе. А курви бугарски имало ли на собирот? Нормално за афтер парти:vozbud:? А?
 
Член од
7 февруари 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Е слепци бе! У еден двор ве собрало!:vozbud: И тоа сосе Куромалов и остала банда! Два грама мозок да се немало! Клошари едни! Ние и ден денес сме Американци за вас бе. А курви бугарски имало ли на собирот? Нормално за афтер парти:vozbud:? А?
Ti GORAZDS i Rebel-a ste mi naj golemite amerikanci-koloradski beetles.:vozbud:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Ti GORAZDS i Rebel-a ste mi naj golemite amerikanci-koloradski beetles.:vozbud:
Сине , немој така , не може секој македонец да ви биде Кирил , или Методија . Генот е природна работа , ти си пример како излегува на површина :kesa:
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Мунгосе, седи не прај толку смешки, ми се присра. А имало курви за афтер парти?:vozbud:
 
Член од
9 октомври 2007
Мислења
1.126
Поени од реакции
24
Последна вест.Македонското дете Даниел, кој боледува од срцева мана, ке го оперира татарот Ќирков.
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Стварно срамота!

А за Македончето се најубаво и најубаво да помине операцијата.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Последна вест.Македонското дете Даниел, кој боледува од срцева мана, ке го оперира татарот Ќирков.
Како не ви е срам да се засрамите..Се мајтапите со болеста на детето:tapp::tapp:Мршојадци, ќе ве стигни раката на Господ таквите како тебе не се секирај!
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Kakva niskost.
Samo pobugarcen mozok moze da liferuva vakva informacija na ovaa tema.
SRAMOTA!
Тоа е најжалното , сите овие што доаѓаат на форомов се ПОБУГАРЧЕНИ , тие што се бугари си гледаат што им се случува во својата држава .Ова се овците изгубени , па никој не ги прима во своето стадо .А предавници никој не сака на светот , тоа е докажано , ке умрат такви , никакви , безимени , без идентитет , без свое јас. Гледаш на што се ситат.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
МАКЕДОНИЈО, КОГА ЌЕ ТЕ ПОМАКЕДОНЧИМЕ!?
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Тоа е најжалното , сите овие што доаѓаат на форомов се ПОБУГАРЧЕНИ , тие што се бугари си гледаат што им се случува во својата држава .Ова се овците изгубени , па никој не ги прима во своето стадо .А предавници никој не сака на светот , тоа е докажано , ке умрат такви , никакви , безимени , без идентитет , без свое јас. Гледаш на што се ситат.
Изроди се тие другар, изроди ненормални..Се ситат на болест на дете:(Како не им е срам..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom