Латас, Вечер, Сител - 3-те десни раце на србите

Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Latas, hehehe, kje preplace de za den dva i ke prodozi so rozovite cvikeri da ja fali vlasta.
Na antikoministickata dpmne najgolema propagndna masinerija im tokmu Zingo so Latas,(ludilo covece) kako li samo kje go prebolat stavot na vladata za priznavanje na Kosovo ??????:):):)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе ако јас се прашувам, Латас го бесам на плоштад!
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Ма јок, пушти му го Смит да го раскупуса....
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе за него доста е и Морфеус да му го с'снам:smir:
 
Член од
12 февруари 2007
Мислења
892
Поени од реакции
4
Latas, hehehe, kje preplace de za den dva i ke prodozi so rozovite cvikeri da ja fali vlasta.
Na antikoministickata dpmne najgolema propagndna masinerija im tokmu Zingo so Latas,(ludilo covece) kako li samo kje go prebolat stavot na vladata za priznavanje na Kosovo ??????:):):)
Tocno.
NG na nagovor od "krugot" napraj koalicija so Dzingo i Latas...i 2 god. bese idniot premier... Goebels
na MK nacin...
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Covekot ima edna cel , profit od vlasta , i pravenje sto povise srbomani od makedoncite , i sto mozev da vidam na ovoj forum, uspeal mnogu vo toa.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Covekot ima edna cel , profit od vlasta , i pravenje sto povise srbomani od makedoncite , i sto mozev da vidam na ovoj forum, uspeal mnogu vo toa.

dada,mene latas mi gi otvori ocite da vidam deka ste gjubrinja i deka zasluzuvate klada.pa sekoj normalen go gleda toa,ne mora latas da go gleda na vesti.
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
255
Поени од реакции
1
dada,mene latas mi gi otvori ocite da vidam deka ste gjubrinja i deka zasluzuvate klada.pa sekoj normalen go gleda toa,ne mora latas da go gleda na vesti.

хихихихих, чим Латас ти ги отворил очите свршивме работа :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .
 
N

n/a

Гостин
Бре,бре сега чакам само изстрадалата душа Zevsus да се обади тој милијат бил малтретиран в Б'лгарија чакаме го да се појави и пак да залае на ср'бски...
Me maltretirase majka ti tri pati dnevno...:toe:
Brat da ne ti se rodi za skoro sega?
Ako e bel,ima plavi oci i ne lici na gjuptin...moj e.
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.319
Поени од реакции
5.428
Si prodolzuvaat makedonskite mediumi da sirat lubov prema Srbija, Vecer sekoj broj ima na naslovnata strana nekoja fotka za srpskite junaci , sekoj broj po 3,4,5 vesti od Srbija , duri i vo Vreme se prelea ovaa bolest, vo Vreme na naslovna strana pisuvase MILION SRBI ?? Kaj gi najdoa ovie milion , koga samite srbi ne velat deka bile povise od 500 iljadi , najvise se spomnuvaat 300 iljadi ? Sto im e na "makedoncite" , na RTS imase edna emisija za srbite vo MK, gledav mnogu lugje so preziminja so - SKI , zboruvaa so lubov za srbite , cepaa srpski jazik ? Kolku se vakvi , dali ste site , odnosno 99% , dali vie ste srbi ? mislam dekaaa...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom