Пеете ли додека се туширате?

С

сашенко

Гостин
Обично не ама вечерва после победава над интер цело маало ке го разбудам....има да се знае кој се бања хахахаххаха
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Не, зашто пеењето вклучува и играње а последиците од тоа може да бидат страшни.:toe:
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Никогаш не пеам, ама лаптопот е со мене обавезно во купатило, си стои на шоља и иде некоја епизода од стар трек, без тоа неможам да се туширам :toe: . Порано мајка ми ми мрчеше нонстоп, ама сеа дека живеам сама и ич не сметам на никој, ептен ми е профи, и си зборам заедно со ликовите, пошто сум ги глеала епизодите милион пати :icon_eek:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Прдам додека се туширам.
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Пееме и тоа со врзани очи за случај да не ни влезе туш во очите додека со перодршките топиме од тушот и се шлапаме по лицето. На крај кога мораме да одиме во купатило да се миеме, плачеме од мака оти тушот тешко се мие...
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Зависи од расположението и од тоа дали се брзам некаде или не.. :eek:jea:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Оба-везно. Само U2 или од The Cure, а у последно време и свиркам други песни, зашто не ги знам да ги пејам.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Никогаш не пеам, ама лаптопот е со мене обавезно во купатило, си стои на шоља и иде некоја епизода од стар трек, без тоа неможам да се туширам :toe: . Порано мајка ми ми мрчеше нонстоп, ама сеа дека живеам сама и ич не сметам на никој, ептен ми е профи, и си зборам заедно со ликовите, пошто сум ги глеала епизодите милион пати :icon_eek:
Најбољи, дефинитивно :tv:
за темата- Ја понекогаш пеам, но и понекогаш изведувам некои филмски или драмски фрази, што ќе рече- глумам, и нормално, секој кој би ме чул од надвор, би помислил дека сум ненормален :icon_lol: .
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
hearing yourself sing in the shower and wondering why the fuck you haven't made an album yet on
ахаха е ова е за мене :icon_lol::baeh:
 

ање.

хиперактивно дете
Член од
15 март 2010
Мислења
103
Поени од реакции
20
Ехе фестивали! :D Тешко комшииве. :D
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
113
Поени од реакции
56
Стално, туширање и пеење, нешто најзакон, посебно и мобилниот некогаш кога нема да го заборавам музиче пуштам од него и....:music3:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom