Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 април 2010
Мислења
2.558
Поени од реакции
1.503
gleas deka nemaat mesto za beganje:pos2:
они не ни бегаат ако не гледаш тоа е твој проблем

Сеа само што слушав на вести на А1 дека Нова Демократија го осудила инцидентот а нигде не кажува ништо против навивачите туку ја обвинува само полицијата, а кога ке има тепање на македонски навивачи од страна на полицијата ниедна политичка партија не го осудува тоа.

И трето друго е да се тепаш со обични џандари а друго со желки. Јас еднаш удрив еден од желките кога имаше проблеми пред стадион за утакмица за репрезентација кога не не пуштаа да влеземе на трибина и се заебав што го удрив по оклоп зашто два дена ми беше помодрена раката. Така да види што е полошо.
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Со вакви глави како размислуваате без разлика што сте албанци или македонци тешко нас имате се да рушите :jaj:
п.с застанете малце и мислете со таа глава ваша или вишак ви е :tapp:
 
?

..........

Гостин
Аииииии :pos::pos::pos:
10 обични полицајци им се качија на трибина и овие како п.... почнаа да се тепаат кој прв да излезе :pos::pos:
Ха абе овие од сообраќајци бегаат хаха очи извадија, се исчистија како ветар, изглеа Чак Норис е помеѓу сообраќајците цццц, ебати хулиганите:pos2:
 
С

Спенсер

Гостин
:pos2::pos2: На овие ЕБР ако им се пуштат... ни Болт не ги стига... безразлика кои се/која националност и сл...

10 обични џандари... хах/
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
они не ни бегаат ако не гледаш тоа е твој проблем

Сеа само што слушав на вести на А1 дека Нова Демократија го осудила инцидентот а нигде не кажува ништо против навивачите туку ја обвинува само полицијата, а кога ке има тепање на македонски навивачи од страна на полицијата ниедна политичка партија не го осудува тоа.

И трето друго е да се тепаш со обични џандари а друго со желки. Јас еднаш удрив еден од желките кога имаше проблеми пред стадион за утакмица за репрезентација кога не не пуштаа да влеземе на трибина и се заебав што го удрив по оклоп зашто два дена ми беше помодрена раката. Така да види што е полошо.
На Македонија - Русија дан беше ова?? :) Низ парк желкете удираа кого ќе стигнат, заради фрката на врата што беше :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.815
Поени од реакции
72.146
На Македонија - Русија дан беше ова?? :) Низ парк желкете удираа кого ќе стигнат, заради фрката на врата што беше :)
Или на Македонија-Холандија :icon_mrgr
Наплатија после некои други за бруталноста на желките :icon_mrgr
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Да имаше 2 желки пак ќе избегаа бе,а тие од 10 желки избегаа 500 души на Тетекс-Шкендија.Кај можат тие со желки да се тепаат бе,тие се учни само со оружје зашто се
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Ама вакво бегање ретко се гледа...:tv:

 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.815
Поени од реакции
72.146
Шо се правите удрени кога и самите знаете дека бегаат од солзавецот :tapp:
Гревови, сто пати повеќе се, а никако да бидат погласни на стадион :kesa:
 
B

Beck's

Гостин
Шо се правите удрени кога и самите знаете дека бегаат од солзавецот :tapp:
Гревови, сто пати повеќе се, а никако да бидат погласни на стадион :kesa:
poglasni ste,poglasni sme...ajde ve pokanuvam na officialnata strana na Ballistite,edno 5-6 dusi i ubedete ne vo ova,posto ocigledno e deka site makedonci u forumot sakata nas ovde da ne ubedite vo vasata teorija.Ja sfakam nekoj maloumen da tera vakvi muabeti,ama nekoi od vas so sum primetil deka planirate i diploma u fakultet da zemete kako moze ne znam.Preku kur vise od vakvite muabeti
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Да,да,да од солзавецот бегаја...ама не бегаа сите...на некои не им пречеше солзавецот да останат...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.815
Поени од реакции
72.146
poglasni ste,poglasni sme...ajde ve pokanuvam na officialnata strana na Ballistite,edno 5-6 dusi i ubedete ne vo ova,posto ocigledno e deka site makedonci u forumot sakata nas ovde da ne ubedite vo vasata teorija.Ja sfakam nekoj maloumen da tera vakvi muabeti,ama nekoi od vas so sum primetil deka planirate i diploma u fakultet da zemete kako moze ne znam.Preku kur vise od vakvite muabeti
Ако не приметуваш вашите ги почнуваат овие теми :tv:

--- надополнето ---

Да,да,да од солзавецот бегаја...ама не бегаа сите...на некои не им пречеше солзавецот да останат...
Некој мора да ги одбрани знамињата. Во секој момент може да налета поларна мечка и да си замине со рачка за тапан во глава :tv:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ааа значи сепак се можело да се остане на трибина....фалаа пријатно!!

А надвор што се случуваше...еднаш поминаа едни со плави маици после нив други со црвени :tv:....и кога некои со плави маици го изгубија патот...го видоа асфалтот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom