Фан Клуб: Тотенхем

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Ајде Стоук го победивте честито и нека ви се множат
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 
Член од
10 април 2010
Мислења
320
Поени од реакции
58
ТОТЕНХЕМ МОМЕНТАЛНО Е НА 5 ПОЗИЦИЈА У АНГЛИЈА МЕСТО КОЕ ИДНАТА СЕЗОНА ГИ ВОДИ ВО ЛИГА ЕВРОПА НО АМБИЦИИТЕ НА ТОТЕНХЕМ ОВАА ГОДИНА СЕ ДА БИДАТ ПОМЕЃУ ПРВИТЕ 4 НА ТАБЕЛАТА

НАРЕДЕН НАТПРЕВАР НА ТОТЕНХЕМ Е НА 14 АПРИЛ (СРЕДА) ПРОТИВ АРСЕНАЛ
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ДАДА ТЕЖОК ИСПИТ ЗА ТОТЕНХЕМ АМА МИСЛИМ ДЕКА ЌЕ ИЗВАДИ ПОВОЛЕН РЕЗУЛТАТ :toe:
Се молам за спротивниот исход од твојата претстава....
Но како што се знае ова е најголемото дерби за двата тима...така да ... нажалост све е можно иако од Тотенхем немаме порази баш и баш... секогаш Арсенал поволни резултати вадел освен пред 2 години во купот кога игравме со 3т тим а ... да не се потсеќаме не згазија :toe:
Другите резултати во наша корист :pipi:
 
Член од
10 април 2010
Мислења
320
Поени од реакции
58
Се молам за спротивниот исход од твојата претстава....
Но како што се знае ова е најголемото дерби за двата тима...така да ... нажалост све е можно иако од Тотенхем немаме порази баш и баш... секогаш Арсенал поволни резултати вадел освен пред 2 години во купот кога игравме со 3т тим а ... да не се потсеќаме не згазија :toe:
Другите резултати во наша корист :pipi:
како што кажа ова е најголемо дерби и се е можно...:toe:

Ima da go jadete utre ;)
ќе видиме :helou:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
ајде тотенхем скинете ги овие трупциве,зашто знаете у сабота што ве чека :pos2:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
МИ СЕ СВИЃА ИГРАТА ШТО ЈА ИГРА ТОТЕНХЕМ КОЈА БЕШЕ ЗАЧИНЕТА СО СУПЕР ПОГОДОК УШТЕ ВО 10ТАТА МИНУТА СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ОСТАНЕ ВАКА ДО КРАЈ:vozbud:
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
овие арсенал дрва беа и дрва ке останат:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
10 април 2010
Мислења
320
Поени од реакции
58
БРАВО !! СУПЕР ИГРА НА ТОТЕНХЕМ И СУПЕР ПОГОДОК ИСТО ТАКА :vozbud::vozbud:СЕ НАДЕВАМ И ЈА ДЕКА ЌЕ ОСТАНЕ ВАКА ДО КРАЈ И ДЕКА ТОТЕНХЕМ ЌЕ ГИ ОСВОИ 3 БОДА
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.684
Поени од реакции
43.596
Искрено добра екипа се Тотенхем. Имам еден другар навива за нив,го реметиме ненормално,посбено оваа сезона кога не играа ни во Лига Европа. Нон-стоп си трае детето,за пресвртите на Јунајтед со Тотнем,за головите шо им ги даде Гибсон,и сл. Ама ајде,еве им шанса да влезат во ЛШ :) ...но мислам дека Сити има подобар тим од нив за ЛШ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom