Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паган-др

Гостин
Можам јас да го однесам. Ако ми се свигја и за мене можеби. Ке видиме.:icon_bigg
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
Јас што сум,16 год ме примате:) ??? хахаха иако секој петок и сабота сум таму:) со друштвото. Другарите мои се менаџери:P i se pisuva DYnamique so Y poz
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Сакам да облечам минич може ли?

Ама само под еден услов да не ме плескате по газето ќе ве молам, шмизла тешка сум,:pipi:

Млада Згодна и Неуморна.
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
јас сум таму.... се гедаме на супер журка:vozbud:
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Ќе дојдам и јас, се гледаме таму :)
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
цом
Па на таа дата имаш две опции: да дојдеш на Кајгана журка и да не бидеш педер, или да одиш на некоја друга прослава и да бидеш осомничен : )))
Јас сум сомнителна....т.е. педер...сакам мажи:pipi: .....нема да дојдам....:pos2: :pos2: :pos2:
ОЗбилно : Официјално НЕ ДОАЃАм..далеку сум.....додека автобус да фатам..собиранката ке сврши ....но со мислите ќе сум со вас.....частам бакнежи.....на сите мажи.....НЕ пееери....хаха
:helou:
Едит: Неверојатна навалица на мсн.......луѓево не ме знаат....навистина помислија дека сум педер......хахахааха.....мисијата е успешна.....
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Јас сум малку шворц...ќе може бар без поклони да пројдам??? :)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Има време се уште не знам дали ќе можам да дојдам , зависи и од струшко/охридскота тајфа како ќе се организираме ..... votka за песната 5-ка :vozbud: ама морав да пишам 2-февруари ? ..... геј парти ? xD
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Има време се уште не знам дали ќе можам да дојдам , зависи и од струшко/охридскота тајфа како ќе се организираме ..... votka за песната 5-ка :vozbud: ама морав да пишам 2-февруари ? ..... геј парти ? xD
Ако не дојдеш со кики одлучивме да те бесиме....така да ти си знаеш:wink:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Има време се уште не знам дали ќе можам да дојдам , зависи и од струшко/охридскота тајфа како ќе се организираме ..... votka за песната 5-ка :vozbud: ама морав да пишам 2-февруари ? ..... геј парти ? xD
Нај геј ќе биди овој роденден уште па ако биди мнозинството мажи :) зато жени навалете да не се срамиме :smir:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
А бре на Чајанка сум тогаш неможам! :pos2:
Шала на страна, Ако не го заборавам датумот како мината:kesa: , ќе се појавам. Јас и тогаш бев ама на 15 минути.
Инаку, кај најдовте навечер да организирате собиранки, ништо не се гледа по темницине.
Некој праша дали ќе имало луѓе од Прилеп таму: Јас ќе бидам, само што кај мене не се знае од кое место ќе тргнам за да дојдам. Vrm vrm...:salut:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Викет, ако не дојдеш педер си. Тогаш не ти бега тој епитет (од позади) :pos:
Јас го најавувам моето присуство :)
Си го имаме ние нати го, дај ми го.. ај не се срами :)
Истово важи и за тебе од позади :)


:helou:
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
штета сам сум од струга :S! иначе би дошол... иам и брачеди за да преспијам ако се напрам дамла !
П.С - дали ке имат турбо фолк (и хоуп нот ) Позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom