Натпревари во живо преку интернет

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ej луге имам еден проблем со Соп Каст, кога ке го напишам линкот горе во арде барот, стегам плеј и чекам да се конектирам и потоа ми пишува Каналот е офлајн, има ли некое решение за тоа чудо ?
Епа ке идеш од http://myp2p.eu/ .
Ке одиш на утакмицата што сакаш да ја гледаш, и ти дава на какви програми моеш да ја глеаш. ТВантс, СопКаст, Медиа Плејр и сл. 4/5 канала од СопКаст гарант има од појакиве тимови. Ке кликнеш на некој, и сега се дешава да е Офлајн значи му нема лек. Ке пробаш на друг, и 100% ке сака на еден од тие што ке ти ги даде.
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Ај ве молам ако може некој нека ми каже некои стрим да ја изгледам АЗ Алкмар
берем второто да го фанам
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.634
Поени од реакции
43.498
Ај да почнеме друг филм да вртиме, да не троламе низ фан клубовите со барања за стримови, слободно истото да го правиме овде на темава, за било кои натпревари .

Ке ја ставам темава во групата на Важни Теми, нека боде очи, па со тек на време се надевам фан клубовите целосно ке се исчистат од оние постови со барања т.е. едноставно таквите постови ке се префрлат од денес на оваа тема а фан клубовите нека останат стриктно за дискусии во врска со тимовите, не губите ништо, вака би требало да е посредено . :smir:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
A moze li nekoj da mi objasni kakko da najdam linkovi za utakmici vo zivo..go spustiv SopCast
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
A moze li nekoj da mi objasni kakko da najdam linkovi za utakmici vo zivo..go spustiv SopCast
Епа, линковите токму овде би требало да бидат постирани. Значи, јас ја водев таа работа до пред некое време, ама поради немање на слободно време прекинав. Се надевам дека доколку најдам некој слободен термин во денот ќе постирам овде линкови за гледање во живо за натпреварите кои не се пренесуваат по Македонските телевизии, а гледам дека има и други кои би постирале линкови. Ја подржувам идејата на Syn, бидејќи по неколку страни се полнат со побарувачки и линкови, а истите можат да бидат тука постирани.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.634
Поени од реакции
43.498
Уште едно потсетување, сите линкови за натпреварите од денес ке се постираат на оваа тема за да не се создава непотребен хаос на фан клубовите . Во наредниов период би требало да се навикнете истото да го правите стриктно на темава . :smir:

п.с. Ке се толерираат сите постови со линкови за мечевите ( без разлика дал некој линк се повторува ) и поврзани со истите ( коментари од стилот овој стрим е добар овој не е ), едноставно, несреден рисајкл бин за стримови али бар Се ке е во една тема .

п.м.с. :pipi:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Арсенал вс Челзи???
Само да не е атдхе.нет!!!
Некоја со англиски квалитет?!?
:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
ЗИКС друже, имаш некој стрим за Манчестер? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom