Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
V

Viktor g

Гостин
Каде можам да погледнам вакво за друите години ?
мислам дека нема на нет ова го правев јас спрд тоа кој предмети ги имам

--- надополнето ---

Ај едно прашање до постариве колеги.
Дали изборните предмети во втора година се тие што се поставени на сајтот, зашто ми се гледаат многу предмети, и дел од нив се измешани со семестрите, а лани првин ни дадоа од 7-8 предмети да бираме 2, после ни ги дадоа сите предмети... Знае некој дали се точно тие и од толку дали може да бираме, и нормално совет за полесни предмети :)
Вака во принцип види си во водичот кој предмети ти се стаени а за тоа кој се полесни земи си англиски , а за втор изборен кажи кој смер си
 

vXa

Член од
1 март 2009
Мислења
126
Поени од реакции
35
Има списоци за сите предмети од I-ва godina
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
Misli nekoj da ide do fax da vidi u kolku saat se polaga matematika? :)) Ili pak neokj znae?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Вака во принцип види си во водичот кој предмети ти се стаени а за тоа кој се полесни земи си англиски , а за втор изборен кажи кој смер си
Англиски ми е сигурен во изборните :)
Иначе, еве од овие изборни. (edit: мора да се кликне на изборни од страна, не дава директен линк до изборните)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ај малку помош. Дали знае некој од идниве колеги дали даваат резултати од уписи на интернет, или ќе мора да одиме и да си провериме на факултет?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Лани немаше, али лани и не функционираше интернет страната. Сеа за оваа година со сигурност можам да ти кажам дека ако нема на Интернет резултат, ќе има на факултет :)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Лани немаше, али лани и не функционираше интернет страната. Сеа за оваа година со сигурност можам да ти кажам дека ако нема на Интернет резултат, ќе има на факултет :)
Хех, и јас го знам тоа, ама да се надеваме дека ќе има на интернет, кој ќе се вари по жештиниве да оди да проверува
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Ај малку помош. Дали знае некој од идниве колеги дали даваат резултати од уписи на интернет, или ќе мора да одиме и да си провериме на факултет?
Pa stom ne narekuvas idni kolegi znaci znaes deka ke bides primena:):):):),taka da ne ti treba ni net,ni fakultet,sledi si ja zenskata intuicija,hihihihih:):):):):))))
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Хех, и јас го знам тоа, ама да се надеваме дека ќе има на интернет, кој ќе се вари по жештиниве да оди да проверува
Ако ме служи сеќавањето ти беше таа со 5те на екстерните предмети, така да да не се мачиш гарант си примена и тоа во Топ 10 ќе си верувај ми.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Хех, и јас го знам тоа, ама да се надеваме дека ќе има на интернет, кој ќе се вари по жештиниве да оди да проверува
Абе нема да се вариш, само се надевам дека си доволно висока за да можеш да ги гледаш резултатите преку луѓето пред тебе :pos:

Ако ме служи сеќавањето ти беше таа со 5ките на екстерните предмети, така да да не се мачиш гарант си примена и тоа во Топ 10 ќе си верувај ми.
Сигурен сум дека вака мислеше, некој ти го едитирал мислењето :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom