Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Ima rezultati matematika!!! Ako moze nekoj za na dopolnitelna da mi objasni poubavo?
А има ли дополнителен , ако ДА кога и каде е ??? Иначе за дополнителниот како што знам треба да идеш кај проф. да ти каже од кои теми да решаваш задачи. P.S. Ај ако може некој нека ги слика рез. да не доагам специјално за тоа за ск...:( :smir:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.158
Поени од реакции
885
Некој утре што полага англиски 2 да сподели кои текстови и (отприлика) кои вежби требаат?
Или што го положил на колоквиуми па знае? Фала мн xD
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
Jas poloziv na dopolnitelen...ne e tesko ke odis kaj nego koga imate uvid i ke ti kaze koi dve temi da gi resavas...mene ne mi se padnaa nogu teski zadaci...so sreka
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
Ima uvid na sedmi vo 11 a ako si na dopolnitelna ispitot e na deseti. Znaci na dopolnitelna e isto kako da sum padnala :))

--- надополнето ---

Jas poloziv na dopolnitelen...ne e tesko ke odis kaj nego koga imate uvid i ke ti kaze koi dve temi da gi resavas...mene ne mi se padnaa nogu teski zadaci...so sreka
Fala ama ako mi dade verojatnost.. :)))
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Ima uvid na sedmi vo 11 a ako si na dopolnitelna ispitot e na deseti. Znaci na dopolnitelna e isto kako da sum padnala :))

--- надополнето ---


Fala ama ako mi dade verojatnost.. :)))

А да не виде оценки во колку ке се даваат на 7ми??? :icon_lol:
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
Сигурно ли е ова, јас мислам дека беше 8 но не сум баш сигурен
порано (стариот систем) за да се запишеш на пост-дипломски мораше да имаш 8.5 просек, али факултетов наш за да дое до пари го укина тоа ама квотата ја покачи на некој мислам 1000 евра.

--- надополнето ---

Знае некој кога ке се даваат е-бизнис оценки ?
утре 11.30
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
А има ли дополнителен , ако ДА кога и каде е ??? Иначе за дополнителниот како што знам треба да идеш кај проф. да ти каже од кои теми да решаваш задачи. P.S. Ај ако може некој нека ги слика рез. да не доагам специјално за тоа за ск...:( :smir:
е да ај некој ако може да ги стави тука резултатите математика
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Дали би ме примил драги утре во канцеларија да ми каже што да спремам за на дополнителниот испит? Или мора на денот на увидот ? Само 2 дена имаме за учење ако е на денот на увидот..
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Дозна некој во меѓувреме во колку у пон ќе даваат оценки економика?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
pls nekoj ako moze neka mi objasni za ova " 4. Studentite koi sakaat da prepolagaat del od ispit potrebno e da se javat kaj predmetniot nastavnik utre vo zakazanoto vreme, ili pak najkasno do utre do 11 casot da ispratat mail do predmetniot nastavnik." za e-biznis ...Padnav na 3-tiot kolok. i so da mu pisam na mail na prof. ?:D:D
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Да не знае некој кога ќе има резултати сметководство? :nesvest:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Дозна некој во меѓувреме во колку у пон ќе даваат оценки економика?

И математика во колку ке дава во пон. ??? Ајде некој што е бил на факс денес или ке оди утре нека види и нека каже ...:wink:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
И математика во колку ке дава во пон. ??? Ајде некој што е бил на факс денес или ке оди утре нека види и нека каже ...:wink:
Математика ке впишува оценки на 7ми од 10 часот , а увидот по математика е во 11 часот.
Економика немам информација за упис на оценки
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Ајде некој нека каже дали ќе има да препознаеме графици на испитов економика и дали ќе има задачи и на која страна од учебникот?
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Да не знае некој на Драге кога му е приемно време?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom