Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Сестра ми зимаше стипендија.Ама последнава година нема земено.Мислам дека не ни планираат да даваат.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Имаш тема за стипендии на истов форум(Образование)... И ќе даваат стипендии, проблемот беше мислам со кредитите...
Јyvaton веќе се исплатени стипендиите(дел од стипендијата), така да сестрати не си фатила просекче може :)

--- надополнето ---

Што беше тоа?! :D
Неам поим:toe:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
4
Сестра ми зимаше стипендија.Ама последнава година нема земено.Мислам дека не ни планираат да даваат.
Да да многу студенти кои имаат просек немаат земено,затоа и прашав...Благодарам :smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Да да многу студенти кои имаат просек немаат земено,затоа и прашав...Благодарам :smir:
Ама не значи ако имаш просек од 8.5 ќе земеш стипендија. Отвори мон.гов и прорчкај си :)
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Колку е минимум просек за постдипломски на Економски?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.985
Поени од реакции
5.604
Не бе, мислам нема врска просекот за да се запишиш на пост-дипломски, јас познавам деца со просек околу 7 кои се на пост-дипломски.
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
ги ЗАМОЛУВАМ сите кои го положиле финансиски менаџмент да пишат што најмногу се паѓа на испит и дали е тежок испитот како што викаат.Фала:salut:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Финансиски менаџмент не е до толку тежок треба да ја знаеш убаво теоријата ако сакаш да положиш и секако имаш на испит 5 задачи со по 2 поени :toe:
 
Член од
31 мај 2010
Мислења
35
Поени од реакции
0
Знае некој кога ке се даваат е-бизнис оценки ?
Ке има на Зефир вкупни резултати со оценки во четврток.. А за впишување накнадно

--- надополнето ---

Имаш тема за стипендии на истов форум(Образование)... И ќе даваат стипендии, проблемот беше мислам со кредитите...
Јyvaton веќе се исплатени стипендиите(дел од стипендијата), така да сестрати не си фатила просекче може :)


Има сега студентско списание, Излез се вика, баш е фино прикажан проблемот со кредитите.. има и онлајн верзија ама неам линк.. Ќе најдам и ќе постнам
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
za istrazuvanje moras da imas nad 50 boda za da polozis 40 od teorija 10 od zadaci inaku NEMA SANSI DA POPUSTI od licno iskustvo ti kazuvam ni bod nepopusta. dava prasanja so skalite site mozni skali , fazi za istazuvanje , sega ne mi teknuva bas ama se sto e so crno zadebeleno moze da ti se padne i znam sekogas ima koj za sto e zadolzen vo procesot na istrazuvanje direktor analiticar bibliotekar i toa ne mi teknuva nisto drugo. za marketing na usluzni dejnosti SE moze da ti se padne i prasanjata se na ist princip kako marketing zeznati i imase mnogu nebitni raboti sto edvaj gi najdov vo knigata citaj ubavo i se sto e so nabrojuvanje karakkteristiki i dr e MNOGU vazno . a za finansiski neznam sto da ti kazam zatoasto i jas sega polagam finansiski po 4 pat:) ako imas nestpo materijali pisi. se nadevam deka pomognav pozdrav
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
Ima rezultati matematika!!! Ako moze nekoj za na dopolnitelna da mi objasni poubavo?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom